Menu

52. urodziny J.Lo: luksus i miłość w Saint-Tropez

52. urodziny J.Lo: luksus i miłość w Saint-Tropez
Znów zakochana i szczęśliwa - J.Lo młodnieje w oczach... (Fot. Facebook/Jennifer Lopez)
'Papużki nierozłączki', jak nieco drwiąco określił Bena Afflecka i Jennifer Lopez serwis DailyMail, celebrację urodzin artystki rozpoczęły w sobotę. Wtedy to para poleciała luksusowym odrzutowcem na południe Francji. Tam z wartego ponad 200 tysięcy dolarów odrzutowca została przetransportowana na równie luksusowy jacht o nazwie Valerie, niedaleko Saint-Tropez.
Advertisement

W zachodnich mediach życzenia składane zakochanej piosenkarce przeplatają się z umiarkowanie grzecznymi dociekaniami, kto poniósł koszty tej ekstrawaganckiej wyprawy. Czy 48-letni aktor, którego wartość rynkowa wyceniana jest na 150 milionów dolarów, czy 52-letnia wokalistka warta 400 milionów dolarów? Tego ustalić się nie udało, ale kto jest właścicielem jachtu, owszem. To ukraiński miliarder Rinat Achmetow - 327. najbogatszy człowiek na świecie z majątkiem netto 7,5 mld dolarów.

Ogromny statek może pomieścić 14 gości w siedmiu kabinach. Obsługa liczy 27 osób. Zwodowany w 2011 roku jacht ma sześć pokładów i windę. Na pokładzie jest też 20-metrowy basen i jacuzzi. Wyposażona w pokładową siłownię i spektakularną jadalnię na świeżym powietrzu łódź została zaprojektowana z myślą o kultowym londyńskim hotelu Claridge. W centrum głównego pokładu i salonu są pianina Schimmel Pegasus. Na pokładzie dziobowym jest wystarczająco dużo miejsca, aby mógł wylądować śmigłowiec Airbus H30.

Jacht od zawsze był użytkowany prywatnie. Korzystający z niego goście mogli liczyć na dyskrecję i prywatność. Tym razem jednak mogło dojść do pewnej niezręczności. W tym samym miejsu bowiem, dzień wcześniej został zauważony eks Jennifer Lopez - Alex Rodriguez - bawiący się z grupą kobiet w bikini na innym jachcie. 

Comments
No one has commented on this topic yet.
Be the first to share your opinion!
Dodaj komentarz
Advertisement
Advertisement

News


Rates by NBP, date 20.09.2021
GBP 5.3712 złEUR 4.5999 złUSD 3.9282 złCHF 4.2172 zł
Advertisement

Sport


Advertisement
Advertisement