Menu

Jak odblokować odbiór polskiej TV z dowolnego miejsca na świecie

Jak odblokować odbiór polskiej TV z dowolnego miejsca na świecie
NordVPN działa na laptopach, komputerach PC, na platformie Android TV, na tabletach, routerach i smartfonach - pełna swoboda! (Fot. NordVPN)
Niezaprzeczalnym faktem jest, że podczas lockdownu telewizja ratuje kondycję psychiczną wielu z nas. A co powiesz na możliwość oglądania polskich programów telewizyjnych i filmów w Wielkiej Brytanii lub innym, dowolnym miejscu na świecie? W jaki sposób?

Zasiadasz wygodnie w fotelu i w ciągu kilku minut uzyskujesz dostęp do Netflix PL, korzystając z NordVPN.

Możesz nie wiedzieć, że filmy i programy dostępne na platformach Netflix i Amazon Prime są różne w zależności od kraju, w którym się znajdujesz, podczas gdy kanały Sky TV, BBCiPlayer oraz NowTV nie są dostępne poza Wielką Brytanią. Więc jeśli zechcesz obejrzeć cokolwiek na urządzeniu sieciowym z polskim IP, nie będzie to możliwe, gdyż Twój dostęp do niego zostanie zablokowany.

I tak samo, gdy spróbujesz uzyskać dostęp do portalu Netflix PL z Wielkiej Brytanii, najprawdopodobniej zobaczysz komunikat o treści "Mamy problem z wyświetlaniem Twoich przebiegów” lub "Ups, coś poszło nie tak”.

Nie martw się. Istnieje szybki, legalny i łatwy sposób odblokowania witryn do streamingu z dowolnego miejsca – wykorzystaj NordVPN i spróbuj ponownie.

W jaki sposób NordVPN odblokowuje zawartość?

NordVPN to aplikacja, która przypisze Twojemu urządzeniu polski adres IP, zapewniając Ci dostęp do wszystkich treści, które zwykle oglądasz w Polsce. Ale w przypadku Polski to nie jest wszystko: NordVPN umożliwia dostęp do treści z 59 krajów, do których dostęp w innym przypadku byłby ograniczony. Po prostu wybierz kraj, a NordVPN zmieni Twój adres IP na adres IP przypisany do tego kraju.

Wystarczy pobrać aplikację NordVPN, wybrać kraj z listy i kliknąć "Połącz”. Teraz wszystkie odwiedzane witryny uznają, że znajdujesz się w tym kraju, i otworzą przed Tobą świat nowej rozrywki. A kto nie jest TYM zainteresowany podczas lockdownu?

NordVPN działa na laptopach, komputerach PC, na platformie Android TV, na tabletach, routerach i smartfonach. Po uprzednim zarejestrowaniu się możesz używać swojego loginu NordVPN na dowolnych 6 urządzeniach jednocześnie!

Dodatkową korzyścią jest to, że NordVPN może być również pomocny w buforowaniu, ukrywając Twój ruch w sieci przed Twoim dostawcą usług internetowych.

Dostawcy usług internetowych śledzą Twoje działania online i jeśli zużywasz zbyt dużo danych, celowo spowalniają połączenie – po to, aby wszyscy użytkownicy mieli tę samą średnią prędkość, nawet jeśli dopłacasz za zwiększoną przepustowość. Więc jeśli zorientujesz się, że zbyt długo czekasz na załadowanie programu lub filmu, szybko połącz się z NordVPN, a bez trudu zauważysz różnicę.

Ale to nie wszystko. NordVPN szyfruje również Twój ruch i przekazywane przez Ciebie pliki, chroniąc Twoje wrażliwe dane osobowe i finansowe przed atakami grasujących w sieci hakerów. Taka sytuacja jest korzystna dla obu stron.

Bez najmniejszego ryzyka wypróbuj aplikację NordVPN i odkryj nowe filmy oraz programy TV z całego świata.

Waluty


Kurs NBP z dnia 20.04.2021
GBP 5.2755 złEUR 4.5541 złUSD 3.7737 złCHF 4.1257 zł

Sport