Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Dwupunkt - prosta metoda kreacji wymarzonej rzeczywistości

Dwupunkt - prosta metoda kreacji wymarzonej rzeczywistości
Wykreuj swoją własną rzeczywistość! (Fot. Thinkstock)
To, co za chwilę przeczytasz, może wydać ci się bajką. Dwupunkt jest metodą, którą ci opiszę, i która jest tak prosta i jednocześnie skuteczna, że wydaje się to niemożliwe. To połączenie kwintesencji współczesnej fizyki kwantowej oraz dorobku tradycji bliskiego Wschodu (i nie tylko).
Reklama

Trochę historii

Przenieśmy się najpierw do lat 90. Chiropraktyk doktor Richard Barlett zauważa ciekawą zależność. Podczas dotyku i wypowiadania odpowiedniej intencji, potrafi uzdrowić swoich pacjentów. Odkrył to po raz pierwszy podczas wyleczenia swojego syna, któremu nikt inny nie potrafił pomóc.

Dalsze badania doprowadzają go do napisania książki pod tytułem “Matryca energetyczna. Innowacyjne uzdrowienie”. Teoria wywodzi się z założenia, że wszystko jest energią. Człowiek jest połączony ze wszystkim, co go otacza. Nasze myśli, emocje, a nawet przekonania mają wibracje energetyczne. I to one kreują naszą rzeczywistość wokół! Wszechświat reaguje na nie i odzwierciedla w naszej rzeczywistości.

Od razu przypomina mi się też eksperyment naukowca Masaru Emoto. Wykazał on, że woda magazynuje emocje i stany świadomości. Poddał ją działaniu słów pisanych i mówionych, negatywnych i pozytywnych. Zamarznięta woda pod wpływem dobrych słów układała się w piękne struktury. A ta spod wpływu negatywnych słów, przybierała chaotyczne formy. Pomyśl, jaką moc mają słowa na ludzi – składamy się aż z 60-70% z wody!

W podobnym czasie co doktor Barlett, swoje badania prowadził doktor Frank Kinslow. Jest to autor metody synchronizacji kwantowej. To połączenie fizyki kwantowej oraz reguł wschodniej medytacji. Kinslow przez wiele lat podróżował po świecie i uczył się różnych form medytacji. Wszystko po to, aby odnaleźć wewnętrzny spokój i harmonię. W końcu zmęczony, poddał się. Odpuścił. I wtedy zrozumiał – wkładając tak duży wysiłek w poszukiwania spokoju, blokował go! Nie miał czasu zachwyć się pięknem życia i być obecnym tu i teraz. Bo całą energię skupił na brakach i wysiłku.

Czym jest synchronizacja kwantowa? To taka bezwysiłkowa medytacja, w której skupiasz się… na nicnierobieniu! Po prostu doświadczasz swojej czystej obecności, pustki. Celebrujesz fakt, że jesteś żywą istotą. A spokój i radość są już w tobie! W ten sposób docierasz do czystej świadomości – tak zwanej próżni kwantowej. To właśnie tu, według fizyków kwantowych, jest najwięcej energii, harmonii i moc naszej kreacji. To właśnie z tego miejsca doświadczysz uzdrowienia czy poprawy jakości swojego życia. To tu znajdziesz nowe rozwiązania.

Dwupunkt – jak to działa?

To metoda uzdrawiania zarówno na poziomie duchowym, jak i fizycznym i psychicznym. Może dotyczyć każdej sfery życia – przykładowo związków, zdrowia, kariery zawodowej, finansów. Celem tej metody jest transformacja naszej świadomości, ponieważ każdy z nas znajduje się w Matrycy energetycznej.

Zawiera ona informacje o nas, naszym życiu i przekonaniach. To narzędzie, które pozwala dotrzeć do najlepszych dla nas rozwiązań oraz zmienić nasze wzorce i odzwierciedlić je w rzeczywistości. Jest odpowiednia dla każdego – nawet dla roślin i zwierząt. W Matrycy nie istnieje pojęcie czasu i przestrzeni – stąd nie ma tu ograniczeń. Można wykonywać go na odległość – zawsze jednak za zgodą danej osoby.

Istotnymi elementami metody są pozytywne nastawienie i nieprzywiązywanie się do rezultatów. Wypowiadasz odpowiednią intencję i odpuszczasz. Wierzysz, że najlepsze rozwiązanie przyjdzie do ciebie, bez przywiązywania się do rezultatów. Inaczej tworzysz ograniczenia dla działania pola. A przecież tego nie chcesz!

Jak wykonać dwupunkt krok po kroku

Znajdź spokojną i bezpieczną przestrzeń, w której nikt nie będzie ci przeszkadzał. Zrelaksuj się. Odpuść natręctwo myśli. Po prostu zanurz się w tu i teraz.

Weź głęboki wdech i wydech. Uświadom sobie jednocześnie, że wszystko jest energią. Poczuj energię w sobie. Uświadom sobie, że jesteś połączony ze wszystkim.

Przy kolejnym wdechu i wydechu wejdź w pole swojego serca. To właśnie ono jest największym generatorem informacyjnym w ciele człowieka. Już poprzez samo myślenie o nim, wchodzisz w jego przestrzeń. Oczywiście będąc wcześniej w stanie relaksacji.
Teraz zdefiniuj intencję. W jaki sposób? Najpierw znajdź zagadnienie, z którym chcesz pracować. To będzie twój pierwszy punkt. Lewą ręką znajdź punkt w swoim ciele lub ciele osoby, z którą pracujesz.
Prawą dłoń możesz wyciągnąć w górę lub przed siebie. Zanurzasz ją w Polu i pozwól mu na znalezienie rozwiązań. Poczuj to. Możesz wypowiedzieć konkretną intencję, jak transformacja blokad, czy cieszenie się doskonałym zdrowiem. Zawsze rób jeden dwupunkt dla jednej intencji – i niech będzie sformułowana w pozytywny sposób. Intencją może być również ogólna prośba o najlepsze rozwiązanie dla tej konkretnej sytuacji.

Będąc nadal w przestrzeni serca, poczuj obie dłonie jednocześnie. Rozprosz swój wzrok pomiędzy dwoma punktami (dłońmi) i poczuj jak załamuje się fala. Może, choć nie musi wywołać to uczucie osłabienia, możesz polecieć do tyłu. Stąd ważna jest bezpieczna przestrzeń.
Na koniec wyraź wdzięczność! Podziękuj. Zaufaj, że bez względu na rezultaty, będzie to najlepsze dla ciebie rozwiązanie. I z radością przyjmij to, co nadejdzie.

To tyle. To niesamowite jak prosta jest ta metoda. Wymaga jednak dotarcia do naszego pola serca., utrzymywania świadomego stanu, pilnowania swoich emocji i myśli. Staraj się każdego dnia podnosić poziom swojej energii na wysokie wibracje. Odejdź od tego, co ci ją obniża. Kochaj siebie i życie, a Wszechświat odpłaci ci z nawiązką!

Więcej podobnych artykułów można znaleźć na stronie: AkademiaDucha.pl.

Twoja ocena:

Już zagłosowałeś!

Aktualna ocena: 5.38 / 8

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 14.08.2018
GBP 4.823 złEUR 4.300 złUSD 3.777 złCHF 3.803 zł

Sport


Reklama