Menu

Adwokaci Sintons uzyskują ponad 10 milionów funtów odszkodowania

Adwokaci Sintons uzyskują ponad 10 milionów funtów odszkodowania
Odszkodowania po wypadkach drogowych mogą sięgać nawet miliona funtów - wystarczy oddać sprawę w odpowiednie ręce... (Fot. Shutterstock/Sintons)
Kilkunastomilionowe odszkodowanie kancelaria Sintons wywalczyła dla młodej kobiety, która doznała bardzo poważnych urazów w wypadku drogowym.

Matka poszkodowanej kobiety powiedziała nam: "Ostatnie kilka lat było niemożliwie trudne. Obrażenia mojej córki były dla naszej całej rodziny absolutnie druzgocące i zmieniły nasze życie, ale pozostaje ona najsilniejszą i najbardziej niesamowitą osobą, jaką znam, jej odwaga i determinacja, jaką okazuje każdego dnia, są dla nas inspiracją”.

"To odszkodowanie pozwoli mojej córce rozpocząć nowy rozdział w jej życiu. Odkąd to się stało, musieliśmy przenieść się z domu rodzinnego do wynajętego domu, aby jej potrzeby mogły zostać zaspokojone i abyśmy mogli przyjąć dwóch stałych opiekunów, którzy zapewniają jej całodobową opiekę. Będzie teraz mogła przenieść się do prawdziwego domu, a także skorzystać z indywidualnej opieki i terapii, której moja córka będzie potrzebować przez resztę życia, co pozwoli nam patrzeć w przyszłość z nadzieją i planować na nadchodzący czas. Teraz chcemy po prostu żyć dalej i patrzeć w przyszłość, a nie w przeszłość”.

Matka poszkodowanej stwierdziła, że adwokaci kancelarii Sintons, którzy prowadzili sprawę jej córki “byli absolutnie fantastyczni i ogromnie nas wspierali, będziemy im na zawsze wdzięczni”.

Mecenas kancelarii Sintons prowadzący sprawę podkreśla, że "te dwa lata były bardzo traumatyczne dla poszkodowanej i jej rodziny, a wpływ tych wydarzeń był nie do opisania. Poszkodowana kobieta nadal pokonuje każdego dnia przeszkody trudne do wyobrażenia i jest inspiracją dla wielu. Cieszymy się, że mogliśmy wspierać ją i jej rodzinę w odbudowywaniu ich życia”.

"Zostaliśmy powołani do tej sprawy dwa lata temu, przejmując sprawę od innej kancelarii prawnej, która poczyniła ograniczone postępy w sprawie, i cieszymy się, że udało nam się zapewnić poszkodowanej kwotę odszkodowania, która zaspokoi jej potrzeby do końca życia”.

Andrew McGowan, dyrektor departamentu traumatycznych urazów neurologicznych w kancelarii adwokackiej Sintons, który jest jednym z wiodących brytyjskich ekspertów zajmujących się poważnymi obrażeniami, zauważa, że poza uzyskaniem możliwie najwyższego zadośćuczynienia pieniężnego osoby ciężko poszkodowane oraz ich rodziny oczekują od kancelarii adwokackiej pomocy w zorganizowaniu na koszt ubezpieczyciela i w porozumieniu z nim:

  • Przedpłaty (zaliczki) na pokrycie bieżących wydatków
  • Prywatnej, intensywnej rehabilitacji i terapii
  • Specjalistycznego sprzętu medycznego
  • Specjalistycznej opieki
  • Adaptacji domu do potrzeb poszkodowanego
  • Przystosowanego do potrzeb środka transportu
Andrew McGowan - dyrektor departamentu traumatycznych urazów neurologicznych w kancelarii adwokackiej Sintons. (Fot. Sintons)

Andrew jest jednym z zaledwie niespełna 20 specjalistów z zakresu urazów rdzenia kręgowego w całej Wielkiej Brytanii, akredytowanym przez Stowarzyszenie Prawników ds. Odszkodowań Powypadkowych (Association of Personal Injury Lawyers). Jest on także akredytowany przez to prestiżowe stowarzyszenie jako ekspert z zakresu urazów mózgu.

Kliknij i skorzystaj z darmowej porady >>

Andrew podkreśla, że wybór właściwego adwokata ma ogromne znaczenie, szczególnie jeśli chodzi o reprezentowanie osób, które doznały poważnych urazów. Świadczy o tym choćby jedna z ostatnich spraw prowadzonych przez niego. Osoba poszkodowana w wypadku drogowym zgłosiła się do kancelarii Sintons po tym jak inna kancelaria prowadziła sprawę już przez dłuższy czas. Kancelaria ta wyceniła sprawę poszkodowanego na kilkadziesiąt tysięcy funtów.

Poszkodowany, który doznał urazu mózgu spowodowanego udarem doznanym wskutek obrażenia karku, był niezadowolony z tak niskiej wyceny. Skontaktował się on z kancelarią Sintons, która zgodziła się przejąć jego sprawę. Andrew dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu przekonał ubezpieczyciela do wypłaty odszkodowania w wysokości ponad miliona funtów, czyli kwoty kilkadziesiąt razy większej niż wycena dokonana przez poprzednią kancelarię.

Łukasz Wójcik - polski prawnik w kancelarii Sintons, do której zwraca się ze swoimi sprawami wielu Polaków. (Fot. Sintons)

Mecenas Łukasz Wójcik, kierownik polskiego zespołu w kancelarii Sintons, podkreśla, że jeżeli miałeś wypadek w pracy lub wypadek drogowy i chcesz skorzystać z pomocy adwokatów mających specjalistyczną wiedzę i wiele lat doświadczenia w prowadzeniu spraw o poważne urazy, Adwokaci Sintons udzielą Ci w języku polskim darmowej i niezobowiązującej porady na temat możliwości wystąpienia o odszkodowanie powypadkowe.

Kancelaria ta uzyskuje odszkodowania na zasadzie "nie wygrywasz, nie płacisz", co oznacza, że klienci tej kancelarii nie ponoszą ryzyka finansowego.

0800 093 3060 – bezpłatne połączenia z telefonów komórkowych

Dowiedz się więcej lub porozmawiaj na czacie na: sintons.co.uk/pl

Kliknij i skorzystaj z darmowej porady >>

Waluty


Kurs NBP z dnia 11.06.2021
GBP 5.2040 złEUR 4.4723 złUSD 3.6759 złCHF 4.1043 zł

Sport