Menu

Polish Business Roadshow Online 2021

SpotkaniaOnline
Polish Business Roadshow Online 2021
Nie przegap jednego z najważniejszych wydarzeń organizowanych z myślą o polskich przedsiębiorcach w Wielkiej Brytanii – Polish Business Roadshow. W tym roku spotkania odbędą się online.

Polish Business Roadshow to organizowany od 2018 roku cykl darmowych spotkań biznesowych zorganizowanych dla Polaków mieszkających w największych miastach Wielkiej Brytanii. W tym roku spotkania odbywać się będą online. Zaproszenie jest skierowane nie tylko do właścicieli firm, ale także do przyszłych przedsiębiorców. 

“Od półtora roku polscy przedsiębiorcy borykają się z ogromną ilością zupełnie nowych problemów, zaczynając od pandemii i zamrożonej gospodarki aż po Brexit i jego skutki” - mówi Bartłomiej Kowalczyk, założyciel PBLINK i pomysłodawca Roadshow.

"Zapraszamy Polskich przedsiębiorców na sesje mastermind, aby pomóc im znaleźć nowe rozwiązania ich wyzwań biznesowych oraz aby podzielili się swoim doświadczeniem z innymi, może dopiero zaczynającymi swoja przygodę z prowadzeniem firmy przedsiębiorcami. Będzie też możliwość, aby zasięgnąć porady prawnika czy księgowego, oraz przedstawić siebie podczas sesji networkingowej. Jeśli nie będziemy mogli pomóc na miejscu, to poprzez networking wyszukamy eksperta, który będzie w stanie pomóc” - zachęca Bartłomiej Kowalczyk.

Lista spotkań dla poszczególnych miast:

14/09 Leeds 6pm
15/09 Manchester 6pm
16/09 Liverpool 6pm
21/09 Southampton 6pm
22/09 Birmingham 6pm
23/09 Bristol 6pm
28/09 Edinburgh 6pm
29/09 Inverness 6pm
30/09 London Event 1 - 6pm
01/10 London Event 2 - 10am
05/10 Glasgow 6pm
06/10 Aberdeen 6pm

Eventy Online odbywać się będą za pośrednictwem platformy Zoom. Szczegóły i rejestracja:

Projekt otrzymał wsparcie Ministerstwa Spraw Zagranicznych z Funduszu Współpracy z Polakami i Polonią za Granicą.

Reklama
Ostatnio dodane
Reklama