Menu

One Hyde Park w Londynie. Adres za 160 milionów funtów

One Hyde Park w Londynie. Adres za 160 milionów funtów
Najtańszy apartament w One Hyde Park kosztuje 5 milionów funtów. (Fot. Getty Images)
Londyński dwupiętrowy apartament z kuloodpornymi szybami i basenem jest obecnie najdroższą nieruchomością w Wielkiej Brytanii. Jego wartość szacowana jest na 160 milionów funtów.
Reklama

W 2009 r., obok londyńskiego Hyde Park, wyrósł kompleks luksusowych apartamentowców z lokalami, na które stać jedynie najbogatszych. Mowa o One Hyde Park. To właśnie tu znajduje się najdroższy dom na Wyspach.

Jego właściciel, 44-letni Nick Candy, wziął kredyt hipoteczny w Credit Suisse Group AG, żeby kupić ekskluzywny penthouse z kuloodpornymi szybami i basenem w maju br. - informuje "Metro".

Mieszkańcy każdego z 86 apartamentów otrzymują m.in. całodobową ochronę i usługę sprzątania. (Fot. Getty Images)

Mieszkańcy każdego z 86 apartamentów otrzymują całodobową ochronę, usługę sprzątania, prania, obsługę pokojową z sąsiedniego pięciogwiazdkowego hotelu Mandarin i prywatny sklep z winami o kontrolowanej temperaturze.

One Hyde Park ma również "niezrównane zaplecze rekreacyjne i rozrywkowe", które obejmuje baseny i sauny, łaźnie parowe, kort do squasha i kino.

Kompleks znajduje się przy stacji metra Knightsbridge na linii Piccadilly Circus, co zapewnia komfortowy i szybki dojazd do centrum i pozostałych dzielnic Londynu.

Najtańszy apartament w One Hyde Park kosztuje 5 milionów funtów.

  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 02.04.2020
  GBP 5.207 złEUR 4.577 złUSD 4.192 złCHF 4.332 zł

  Sport


  Reklama