Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Są oficjalne zdjęcia z chrztu księcia Louisa

Są oficjalne zdjęcia z chrztu księcia Louisa
Na pierwszej z fotografii rodzicom i trójce ich dzieci towarzyszą najważniejsi goście ceremonii. (Fot. Twitter/Kensington Palace)
Rodzina królewska opublikowała nowe oficjalne zdjęcia z chrztu księcia Louisa, który odbył się w miniony poniedziałek w St. James Palace w Londynie.
Reklama

Cztery piękne fotografie autorstwa Matta Holoyaka zostały wykonane w rezydencji Clarence House tuż po uroczystości, na której zabrakło królowej Elżbiety II i księcia Filipa.

"Wszyscy byli tak zrelaksowani i w tak dobrym nastroju, że praca z nimi była prawdziwą przyjemnością" - wyznał artysta w rozmowie z BBC .

"Mam nadzieję, że na zdjęciach uchwyciłem radość sakramentu chrztu" - dodał fotograf, który nie po raz pierwszy miał przyjemność fotografować rodzinę królewską. To on jest autorem portretów z okazji 70. rocznicy ślubu królowej i księcia Filipa.

Chrzest księcia Louisa odbył się 9 lipca. Tego dnia po raz pierwszy książę i księżna Cambridge oraz ich troje dzieci zostali sfotografowani jako pięcioosobowa rodzina. 

Na zdjęciach pojawiają się także książę i księżna Sussex, książę Walii i księżna Kornwalii oraz rodzina Middletonów, w tym siostra Kate, Pippa i jej brat James.

Zarówno uroszystość, jak i sesja zdjęciowa nie zmąciły spokoju 11-tygodniowego małego księcia, który w odświętnych szatach spał w najlepsze. Księżna określiła Louisa jako "wyjątkowo spokojne dziecko".

"Mam nadzieję, że tak zostanie" - żartowała do arcybiskupa Canterbury, który udzielił chrztu najmłodszemu potomkowi rodziny królewskiej.

 
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 19.09.2019
  GBP 4.906 złEUR 4.343 złUSD 3.927 złCHF 3.961 zł

  Sport


  Reklama