Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Wnuczka Elżbiety II się zaręczyła. Księżniczka Eugenie poślubi handlarza wina

Wnuczka Elżbiety II się zaręczyła. Księżniczka Eugenie poślubi handlarza wina
Wnuczka Elżbiety II z narzeczonym Jackiem Brooksbankiem w pałacu Buckingham. (Fot. Getty Images)
Młodsza córka księcia Andrzeja i księżnej Yorku Eugenia zaręczyła się z Jackiem Brooksbankiem - poinformował Pałac Buckingham. Para weźmie ślub jesienią na zamku w Windsorze.
Reklama

Księżniczka Eugenia zaręczyła się na początku tego miesiąca podczas podróży do Nikaragui. Wnuczka Elżbiety II poznała byłego kierownika londyńskiego klubu “Mahiki” podczas wyjazdu na narty do Szwajcarii i od sześciu lat są parą.

Ceremonia ślubna odbędzie się w się w kaplicy św. Jerzego na zamku w Windsorze, dokładnie tam, gdzie 19 maja pobiorą się Meghan Markle i książę Harry. 

Pierścionek zaręczynowy księżniczki Eugenii. (Fot. Getty Images)

Wybranek księżniczki Eugenii jest jej bardzo dalekim kuzynem ze strony matki.

Matka księżnej Yorku, czyli babcia Eugenii, jest praprawnuczką lady Julii Coke, która jest z kolei córką prapradziadka (Thomas Coke) narzeczonego Eugenii.

Przyszły małżonek księżniczki Eugenii uczęszczał do Stowe School w Buckingham, w Anglii. Czesne w tej szkole wynosi 12 tys. funtów za semestr.

“Dziadkowie księżniczki Eugenii są bardzo zadowoleni i życzą parze wszystkiego najlepszego” – oświadczył rzecznik Pałacu Buckingham.

 
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 23.08.2019
  GBP 4.805 złEUR 4.357 złUSD 3.937 złCHF 3.988 zł

  Sport


  Reklama