Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Promem z Irlandii do Hiszpanii

Promem z Irlandii do Hiszpanii
Nowe połączenie może cieszyć się dużą popularnością. (Fot. Thinkstock)
Pod koniec kwietnia ma zostać uruchomione pierwsze połączenie promowe Irlandii z Hiszpanią. Powrotna podróż Brittany Ferries trwać będzie tydzień.
Reklama

Nowy statek będzie kursował między Cork a Santander i Roscoff w zachodniej Hiszpanii. Rejsy odbywać się będą 2 razy w tygodniu.

"Oferowanie bezpośredniego połączenia z Hiszpanią firmom transportowym i turystom to ważny krok dla Brittany Ferries. Kraj ten dostarcza odwiedzającym całe bogactwo atrakcji – od piaszczystych plaż i ośnieżonych szczytów zaledwie godzinę podróży od portu, przez wyśmienitą kuchnię, po zabytki” - zachwala Hugh Bruton, menadżer generalny Brittany Ferries Ireland.

Prom jest w stanie jednorazowo zabrać około 500 pasażerów i 195 samochodów. Na pokładzie znajdować się będzie restauracja oferująca dania kuchni hiszpańskiej, mały sklep, kawiarnia i miejsca do wypoczynku.

Część kabin zostanie przystosowana do podróżowania ze zwierzętami.

Nowy serwis z radością powitał kapitanat portu w Cork.

"Port w Cork już cieszy się na nową usługę, która jest testowana od jakiegoś czasu. Trasa, która omija Wielką Brytanię, jest szczególnie mile widziana w okresie niepewności związanej z Brexitem. Jesteśmy pewni, że zarówno eksporterzy, jak importerzy będą korzystali z tego połączenia” - skomentował kapitan Michael McCarthy z Port of Cork.

Sprzedaż biletów ma się rozpocząć pod koniec stycznia.

 
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 19.09.2019
  GBP 4.906 złEUR 4.343 złUSD 3.927 złCHF 3.961 zł

  Sport


  Reklama