Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle odbędzie się w maju

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle odbędzie się w maju
Brytyjczycy są podekscytowani zaręczynami księcia Harry'ego. (Fot. Getty Images)
Ślub księcia Harry'ego z amerykańską aktorką Meghan Markle odbędzie się w maju w kaplicy św. Jerzego na zamku w Windsorze - oficjalnie poinformował rzecznik księcia.
Reklama

Książę Harry, młodszy syn następcy tronu księcia Karola i wnuk królowej Elżbiety II, jest piątym w linii sukcesji do brytyjskiego tronu. Ma 33 lata, a jego narzeczona, znana głównie z roli prawniczki w telewizyjnym serialu "W garniturach" ("Suits") - 36.

W uroczystościach w Windsorze będzie uczestniczyć królowa Elżbieta II, która jest "zachwycona" wiadomością o zaręczynach wnuka.

Pierwsze oficjalne wspólne wystąpienie narzeczonych będzie miało miejsce w piątek w Nottingham, gdzie będą starali się promować dobroczynne działania na rzecz walki z HIV/AIDS i zapobiegania przestępczości młodzieży.

Markle, która uczęszczała w dzieciństwie do katolickiej szkoły, zostanie przed ślubem ochrzczona w rycie anglikańskim i przystąpi do konfirmacji - podał rzecznik księcia Harry'ego.

Młoda para wprowadzi się do Kensington Palace w Londynie, gdzie mieszkają już książę William i księżna Kate oraz dwoje ich dzieci.

Przyszły rok zapowiada się intensywnie dla brytyjskiej rodziny królewskiej. W kwietniu książę William i Kate spodziewają się przyjścia na świat trzeciego dziecka.

Książę Harry oficjalnie poinformował o zaręczynach z Meghan Markle na początku tygodnia.

 

  Komentarze


  • Wujek
   29 listopada 2017, 15:30

   Czyli będa mexykanskie prawnuki królowo

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 21.09.2018
  GBP 4.812 złEUR 4.293 złUSD 3.640 złCHF 3.809 zł

  Sport


  Reklama