Menu

Polka cudem uniknęła śmierci

Polka cudem uniknęła śmierci
Policja wyjaśnia okoliczności wypadku, do jakiego doszło w Arklow w hrabstwie Wicklow. Samochód prowadzony przez młodą Polkę wpadł do rzeki. Kobiecie cudem udało się wydostać z auta, natomiast jego pasażer utonął.
Reklama
Do zdarzenia doszło we wtorek ok. godz 6:00 rano. Samochód marki VW passat przebił barierę ochronną, po czym zsunął się do rzeki z estakady widokowej w Arklow Harbour. O wypadku powiadomiła policję prowadząca pojazd kobieta, której w ostatniej chwili udało się wydobyć z tonącego auta i dopłynąć do brzegu.

Niestety incydent tragicznie zakończył się dla jej współpasażera, którego ciało znaleziono tego samego dnia ok. 15:00 na oddalonej o ok. 3 kilometry od Arklow plaży w Clogga.

Z informacji policji wynika, że ocalała kobieta to ok. 20-letnia Polka, Marta H. z Tinahask w Arklow. Natomiast ofiara to ok. 30-letni Węgier, Csaba O., również mieszkaniec Arklow. Para znała się i pracowała razem w jednym z okolicznych hoteli - donosi "The Irish Times".

Nie wiadomo jeszcze, co było przyczyną tragedii, a sprawę wyjaśnia lokalna policja. "W chwili obecnej kobieta przebywa pod opieką lekarzy. Zostanie przesłuchana, jak tylko to będzie możliwe" - informują cytowani przez "The Irish Times" funkcjonariusze. Istnieją niepotwierdzone przypuszczenia, że między parą doszło wcześniej do kłótni.
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 03.04.2020
  GBP 5.216 złEUR 4.579 złUSD 4.240 złCHF 4.340 zł

  Sport


  Reklama