Menu

Porozmawiajmy o samotności w Walentynki

Porozmawiajmy o samotności w Walentynki
Po zeszłorocznym sukcesie swojej akcji, Polskie Centrum Zdrowia Seksualnego - organizacja działająca na rzecz edukacji i profilaktyki zdrowotnej młodych Polaków żyjących w Wielkiej Brytanii - już po raz drugi udostępnia 14 lutego telefon zaufania.
Reklama
„Jasnoniebieska Linia” otwarta jest dla wszystkich młodych polskich emigrantów w całej Europie, którzy są samotni i czują się - zwłaszcza w ten dzień - pozostawieni samymi sobie w rzeczywistości zdominowanej z jednej strony przez echa globalnego kryzysu ekonomicznego, z drugiej strony przez powszechnie udzielającą się już od końca stycznia euforię szczęścia i spełniającej się miłości w dniu św. Walentego.

Dzięki akcji Polskiego Centrum Zdrowia Seksualnego w Londynie: „Porozmawiajmy też o samotności w Walentynki”, ludzie przygnębieni czy cierpiący z powodu samotności, nie będą sami w konfrontacji z falą walentynkowych bodźców miłosnych.

By jak najszerzej pomóc tym osobom przejść przez ten dzień z nadzieją nie tylko na miłość, ale i dobrymi uczuciami oraz przemyśleniami dotyczącymi siebie w kontekście swojej zazwyczaj czasowej samotności, „Jasnoniebieska Linia” (telefon londyński: 020 32 866 722 + globalny skype: pczs_org) czynna będzie w niedzielę, 14 lutego 2010, od rana do wieczora, w godzinach: 11:00 – 17:00 czasu londyńskiego. Dyżur i rozmowy prowadzone będą przez doświadczone wolontariuszki PCZS specjalizujące się w problematyce i terapii związków międzyludzkich.

Więcej informacji na temat działalności centrum znajdziecie na www.pczs.org.
  Reklama
  Reklama

  Najnowsze wiadomości

  Kurs NBP z dnia 18.09.2020
  GBP 4.881 złEUR 4.457 złUSD 3.759 złCHF 4.138 zł

  Sport


  Sport

  Reklama