Menu

Leona Lewis napadnięta przez Polaka

Leona Lewis napadnięta przez Polaka
Napastnik, który dwa dni temu uderzył w twarz piosenkarkę Leonę Lewis podczas promocji jej autobiografii w londyńskiej księgarni, to chory psychicznie Polak, zazdrosny o karierę Brytyjki.
Reklama
Do zdarzenia doszło w środę w księgarni sieci Waterstone na ulicy Picadilly. Lewis podpisywała swoją autobiografię “Dreams”. W pewnym momencie, stojący w kolejce mężczyzna podszedł do piosenkarki po autograf, po czym uderzył ją pięścią w twarz.

Jak podaje serwis www.music-news.com, w 2006 r. 29-letni Piotr K. brał udział w przesłuchaniach do brytyjskiego programu “The X Factor” (odpowiednik polskiego “Idola”) - który później wygrała Lewis. Niestety nie był wystarczająco dobry przejść przez pierwszy etap.

“On chciał być piosenkarzem, próbował dostać się do programu 'The X Factor”. I gdzie go to zaprowadziło? Nigdzie” - powiedział ojciec Piotra, Krzysztof.

W czwartek Polak trafił do szpitala psychiatrycznego. Jego ojciec potwierdził, że syn w przeszłości był leczony psychiatrycznie.

W wyniku zajścia, 24-letnia gwiazda zmuszona została odwołać resztę trasy promocyjnej po Niemczech. W oficjalnym oświadczeniu przyznała, że jest "dogłębnie zraniona i zdruzgotana” całą sytuacją.

W czwartek Piotr K., został postawiony w stan oskarżenia. Proces Polaka rozpocznie się 26 października w Sądzie Pokoju w Londynie.
  Reklama
  Reklama

  Najnowsze wiadomości

  Kurs NBP z dnia 28.05.2020
  GBP 4.932 złEUR 4.426 złUSD 4.024 złCHF 4.149 zł

  Sport


  Sport

  Reklama