Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Zaginiona polska rodzina uratowana z lasu na Koh Phangan

Zaginiona polska rodzina uratowana z lasu na Koh Phangan
Na szczęście nikomu nic sie nie stało. (Fot. Getty Images)
Ratownicy znaleźli polską rodzinę, w tym dwoje dzieci, które zaginęły w pagórkowatym lesie na tajlandzkiej wyspie Koh Phangan. Poszukiwania zaginionych Polaków rozpoczęto w poniedziałek i trwały one w sumie 3 godziny.
Reklama

Dowódca Wydziału Policji Turystycznej -  Pol Maj Gen Angkoon Klaiklueng - przekazał, że pracownicy miejscowego hotelu poinformowali ich o potrzebie rozpoczęcia poszukiwań. Jak ustalono, polska rodzina zadzwoniła wcześniej do hotelu z informacją, że zagubiła się w lesie i nie wie jak wrócić. 

Lokalni urzędnicy rozpoczęli poszukiwania w lesie Ban Hat Rin około 17:30.

Rodzinę udało się znaleźć około 21:00 - wszyscy jej członkowie byli zmęczeni i siedzieli na skałach. Polakom podano wodę, a następnie odprowadzono ich do hotelu.

Policja w swoim komunikacie zacytowała 40-letniego ojca rodziny, Tomasza Śliwińskiego, który przekazał, że zabrał swoją rodzinę z hotelu, aby podziwiać widoki z pobliskiego górskiego lasu, ale później nie był w stanie odnaleźć szlaku. Zadzwonił więc do hotelu, aby wezwać pomoc.

Las leży między plażami Hat Rin i Hat Yuan w Tambon Ban Tai na południowej wyspie turystycznej Koh Phangan.

 

  Komentarze


  • Tantric
   11 lipca, 07:24

   Dobrze ze z glodu nie umarli 😁

  • Denis
   11 lipca, 07:49

   Jew ?

  • JAwAMdAMwYCIECZKI!
   11 lipca, 09:31

   LINK SPONSOROWANY ? Las leży między plażami Hat Rin i Hat Yuan w Tambon Ban Tai na południowej wyspie turystycznej Koh Phangan.

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 19.07.2019
  GBP 4.737 złEUR 4.259 złUSD 3.785 złCHF 3.848 zł

  Sport


  Reklama