Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Wrocław: Trzech mężczyzn chciało zaatakować Hindusa, w jego obronie stanął Polak

Wrocław: Trzech mężczyzn chciało zaatakować Hindusa, w jego obronie stanął Polak
Polska policja szybko ujęła sprawców. (Fot. Thinkstock)
Mieszkaniec Wrocławia stanął w obronie obywatela Indii, którego zaczepiało trzech pijanych mężczyzn na przystanku komunikacji miejskiej w centrum miasta. Policja zatrzymała agresorów - po wytrzeźwieniu zostali przesłuchani.
Reklama

Jak przekazał Łukasz Dutkowiak z biura prasowego dolnośląskiej policji, do zdarzenia doszło w sobotę wieczorem na przystanku na placu Dominikańskim. "Z relacji mieszkańca Wrocławia, który stanął w obronie obywatela Indii, wynika, że obcokrajowiec został zaczepiony przez trzech mężczyzn” - poinformował Dutkowiak.

Agresorzy zostali szybko zatrzymani przez policję. Nie są mieszkańcami Wrocławia: mają od 20 do 23 lat. Wszyscy byli pijani.  Obywatel Indii nie odniósł żadnych obrażeń.

"Liczę na surowy wyrok ze strony wymiaru sprawiedliwości" - przekazał dziś szef MSWiA Mariusz Błaszczak, odnosząc się do ataku.

"Bez względu na to kto, jaki ma kolor skóry - jeżeli jest atakowany, to policja jest od tego, żeby zapewnić bezpieczeństwo, żeby ustalić sprawcę. Wymiar sprawiedliwości jest od tego, żeby ukarać tych, którzy dopuścili się napaści. W przypadku sprawy z Wrocławia policja zatrzymała sprawców. Liczę na surowy wyrok ze strony wymiaru sprawiedliwości" - zaznaczył Błaszczak.

 

  Komentarze


  • Lol
   8 stycznia, 13:58

   Płaszczak teraz udaje swietego a na marszy niepodleglosci to na tysiace faszystów nie reagowal :D

  • Kinio
   8 stycznia, 14:17

   THC CZYTELNIK i BENEFICIAZ popili hihihi

  • Ala
   8 stycznia, 14:42

   Niby szkoda Hindusa, bo co on komu zawinił. Z drugiej strony przez takie wybryki jest u nas w miarę normalnie i żadne oszołomy się do nas nie pchają. Polska jest bardzo bezpieczna biorąc pod uwagę inne kraje. Pomijając skrajne przypadki.. w najgorzszym wypadku wraca się do domu bez zęba i telefonu, a w innych krajach? Podejrzewam, że lepsza może być jedynie Japonia/Islandia/Nowa Zelandia. Oczywiście te zagrożenia biorą się z tematu, ktorego nie wolno poruszać jak nie chce się trafić za kratki.

  • THC
   8 stycznia, 18:01

   Za to w UK u Hindusa grzecznie pracuja hue hue hue ;D

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 21.09.2018
  GBP 4.812 złEUR 4.293 złUSD 3.640 złCHF 3.809 zł

  Sport


  Reklama