Menu

Warszawa: 31-latek bez zabezpieczeń wspiął się na hotel Marriott

Warszawa: 31-latek bez zabezpieczeń wspiął się na hotel Marriott
Mężczyzna wszedł bez zabezpieczeń 170 metrów po elewacji. (Fot. Twitter.com/@WBC241)
Mężczyzna, który wczoraj wspiął się na hotel Marriott w Warszawie, ma stawić się dziś na komendzie policji. 'Usłyszy zarzuty z art. 51 kodeksu wykroczeń' - poinformował nadkom. Robert Szumiata ze śródmiejskiej komendy.
Reklama

Wczoraj wieczorem pochodzący ze Śląska 31-latek wspiął się na dach hotelu Marriott. Mężczyzna wszedł bez zabezpieczeń 170 metrów po elewacji.

Śmiałka zauważyli przechodnie, którzy poinformowali służby. Na miejscu szybko pojawiły się straż pożarna, policja oraz pogotowie ratunkowe. Chodnik wokół budynku został ogrodzony policyjną taśmą.

Gdy mężczyzna dotarł na dach budynku, został wylegitymowany przez policję. Był trzeźwy. Wystawiono mu wezwanie do stawienia się w komendzie. Policja poinformowała, że kiedy się stawi usłyszy zarzut z art. 51 kodeksu wykroczeń (dot. wykroczeń przeciwko porządkowi i spokojowi publicznemu).

Śmiałek, który dokonał wejścia, to prawdopodobnie znany youtuber, pochodzący ze Świętochłowic. 31-latek wspinał się już m.in. na komin Wistomu w Tomaszowie Mazowieckim, czy wieżowiec KTW w Katowicach, mosty w Londynie i najwyższy nieczynny maszt w Niemczech o wysokości 350 metrów.

Hotel Marriott w Warszawie ma 170 metrów wysokości i 42 kondygnacje.

  Komentarze
  • Chris81
   3 czerwca, 13:06

   Dziwne że sprawdzali czy pił alkohol do tego trzeba dużo wysiłku i koordynacji ruchowej . A tego pijanemu by naprawdę zabrakło. Więc brawa dla dzielnych panów co sprawdzali alkomatem dedukcja na wysokim poziomie,😆

  • Adam
   3 czerwca, 13:26

   Kozak!!!

  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 20.11.2019
  GBP 5.008 złEUR 4.292 złUSD 3.879 złCHF 3.913 zł

  Sport


  Reklama