Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

W tym roku rozpocznie się rekrutacja 1 tys. osób do Center Parcs

W tym roku rozpocznie się rekrutacja 1 tys. osób do Center Parcs
Przepiękne tereny i mnóstwo atrakcji - irlandzki Center Parcs jest ośrodkiem, na który czekają już całe rodziny. (Fot. Center Parcs)
Zaplanowane na lato 2019 roku otwarcie ośrodka wypoczynkowego w hrabstwie Longford odbędzie się zgodnie z planem, a jeszcze w tym roku rozpocznie się rekrutacja 1 tys. osób - zapowiedział szef Center Parcs.
Reklama

Budowa wartego 233 mln euro ośrodka wypoczynkowego rozpoczęła się jesienią w Newcastle Wood pod Ballymahon. W Center Parcs pracę znajdzie nawet tysiąc osób. Odwiedzający będą mogli skorzystać z ponad 100 atrakcji.

W tym tygodniu teren budowy odwiedził prezes zarządu Center Parcs, Martin Dalby. Zapewnił, że postęp prac jest "absolutnie niesamowity”.

"Tworzymy tam fantastyczny, unikatowy park wypoczynkowy obejmujący 400 akrów lasu. Na miejscu będzie 500 miejsc noclegowych, wspaniały kryty park wodny, który nazywamy subtropikalnym rajem, a ponadto restauracje, bary, kawiarnie i fantastyczne spa. Na irlandzką skalę to unikat” - wyliczał w programie Today RTE Radio One.

Wypoczywający będą mogli korzystać ponad 150 atrakcji, w tym badmintona, kręgli, czy parku linowego – niezależnie od pogody.

"Rodziny potrzebują takiego miejsca, w którym mogłyby wspólnie spędzić czas." (Fot. Center Parcs)

"Rodziny potrzebują takiego miejsca, w którym mogłyby wspólnie spędzić czas. Będziemy oferować wiele opcji cenowych, by każdy mógł wybrać coś na miarę swoich możliwości” - dodał Dalby.
W październiku ma się rozpocząć obsadzanie wakatów. Według prezesa, inwestycja przyniesie lokalnej gospodarce €20 mln.

We wrześniowej ceremonii wmurowania kamienia węgielnego pod budowę resortu wziął udział premier Irlandii.

“Rząd zdaje sobie sprawę, że Longford zmagał się ostatnio z wyzwaniami ekonomicznymi, jednak teraz wszystko się zmieni. Doceniam sposób, w jaki Center Parcs współpracowało z lokalną społecznością. Wiem, że inwestor bardzo się starał informować na bieżąco o postępach w projekcie. Już teraz czekam na kolejne wiadomości” - zapewnił podczas uroczystości rozpoczęcia budowy szef rządu.

Center Parcs obsługuje pięć ośrodków wypoczynkowych w Wielkiej Brytanii.

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 20.09.2018
  GBP 4.841 złEUR 4.291 złUSD 3.670 złCHF 3.799 zł

  Sport


  Reklama