Villarreal uzupełnił stawkę drużyn w 1/8 finału Ligi Mistrzów

Zawodnicy Villarreal świętujący zwycięstwo nad Atalantą Bergamo we wczorajszym meczu. (Fot. Jonathan Moscrop/Getty Images)
Villarreal wczoraj zespół pokonał na wyjeździe Atalantę Bergamo 3:2 i zajął drugie miejsce w tabeli grupy F. Z powodu intensywnych opadów śniegu mecz nie odbył się w środę.

W grupie F przed ostatnią kolejką pierwszego miejsca pewny był Manchester United. Villarreal był drugi i miał punkt więcej od Atalanty, co oznaczało, że w Bergamo do osiągnięcia awansu Hiszpanom wystarczał remis.

Gościom jednak już w trzeciej minucie prowadzenie dał Arnaut Danjuma. Jeszcze przed przerwą podwyższył Etienne Capoue, a w 51. minucie ponownie trafił Danjuma.

Dla Atalanty, którą czeka baraż o 1/8 finału Ligi Europy, gole zdobyli Rusłan Malinowski w 71. i Duvan Zapata w 80. minucie.