Menu

Travelodge szuka do pracy 1 500 rodziców

Travelodge szuka do pracy 1 500 rodziców
Firma oferuje stanowiska w hotelach na terenie całego kraju. (Fot. travelodge.co.uk)
Brytyjska sieć hoteli Travelodge ma pracę dla 1 500 osób. Oferta skierowana jest przede wszystkim do rodziców, którzy chcą pogodzić pracę z wychowywaniem dzieci - informuje Yahoo UK.
Reklama

Sieć, która prowadzi 567 hoteli w Wielkiej Brytanii, chce zapewnić przyszłym pracownikom elastyczne godziny zatrudnienia. Wszystko po to, aby rodzic mógł wyjść wcześniej z pracy i odebrać swoje dziecko z przedszkola lub szkoły. 

Firma oferuje stanowiska w hotelach na terenie całego kraju, w tym w nowo otwartych oddziałach w Edynburgu, Londynie, Rochester i Sittingbourne. Do pracy potrzebny jest m.in. personel kierowniczy oraz osoby do recepcji i restauracji.

Dzięki elastycznym godzinom, rodzic może wyjść wcześniej z pracy i odebrać swoje dziecko z przedszkola lub szkoły. (Fot. Getty Images)

Z badania przeprowadzonego przez Travelodge wynika, że większość bezrobotnych rodziców chciała wrócić do pracy, ale przeszkodą był niedobór etatów elastycznie dostosowanych do godzin lekcji ich dzieci.

"Naszą misją jest pomoc bezrobotnym rodzicom w powrocie do branży hotelarskiej" - podkreśla rzeczniczka Travelodge Rebecca Baker. "Mamy silną reprezentację pracujących rodziców. Wszystko dzięki temu, że oferujemy pracę blisko domu, elastyczne godziny zatrudnienia oraz wiele innych korzyści" - dodaje.

Według raportu British Hospitality Association, który jest częścią brytyjskiego organu branży hotelarskiej, ponad jedna trzecia pracowników hotelowych i 75 proc. tych, którzy zamierzają podjąć pracę w tym sektorze, pochodzi z UE.

  Komentarze
  • Klaun
   3 września 2019, 19:03

   Harowka za najnizsza krajowa!

  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama

  Najnowsze wiadomości

  Kurs NBP z dnia 14.08.2020
  GBP 4.869 złEUR 4.399 złUSD 3.723 złCHF 4.091 zł

  Sport


  Sport

  Reklama