Menu

Tragiczny wypadek w Anglii. Zginęło trzech Polaków

Tragiczny wypadek w Anglii. Zginęło trzech Polaków
Do tragicznego zdarzenia doszło pomiędzy miejscowościami Barton i South Ferriby. (Fot. Twitter/@DailyYORKSHIRE)
Trzech Polaków zginęło w niedzielę w wypadku samochodowym w pobliżu Hull (hr. w hrabstwie Lincolnshire) - informuje Hulldailymail.co.uk.
Reklama
Reklama

Do tragicznego zdarzenia doszło w niedzielę ok. godz. 11:00 pomiędzy miejscowościami Barton i South Ferriby. Na trasie A1077 zderzyły się czarna Toyota Celica i biały Peugeot 3008.

Czarnym samochodem podróżowało trzech mężczyzn. Jak podaje Hulldailymail.co.uk, byli to Polacy pochodzący z Hull. W poniedziałek Humberside Police podała, że niestety żaden z nich nie przeżył wypadku.

Drugim autem podróżowali kobieta i mężczyzna, którzy po wypadku zostali przetransportowani do szpitala. Ich stan lekarze określają jako poważny.

Po zderzeniu pojazdów droga była zamknięta przez ponad siedem godzin. "To była bardzo poważna kolizja, która niestety zakończyła się śmiercią trzech mężczyzn" - przekazał sierżant Rob Mazingham z Humberside Police.

Policja dodaje, że szczegóły wypadku nie są jeszcze znane i apeluje do świadków zdarzenia o kontakt pod numerem 101(nr sprawy - 220 z 17 listopada 2019 r.). 

Czytaj więcej:

Szwecja: Wypadek polskiego promu. "Statek mógł za szybko płynąć"

Wypadek polskiego autokaru koło Hamburga

  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 15.06.2021
  GBP 5.2617 złEUR 4.5306 złUSD 3.7349 złCHF 4.1601 zł
  Reklama

  Sport


  Reklama
  Reklama