Menu

Thomas Markle do księcia Harry'ego: "Dorośnij i spotkaj się ze mną"

Thomas Markle do księcia Harry'ego: "Dorośnij i spotkaj się ze mną"
Thomas Markle udzielił wywiadu podczas porannego programu ITV. (Fot. Twitter/@rwreeve)
Ojciec Meghan Markle udzielił wywiadu w programie 'Good Morning Britain' i zaproponował Harry'emu spotkanie, twierdząc, że książę 'powinien w końcu dorosnąć'. Jednocześnie Thomas Markle przyznał, że 'wstydzi się' za decyzję książęcej pary i nie sądzi, aby krytyka Meghan w mediach była związana z rasizmem.
Reklama

Występując w "Good Morning Britain" Thomas Markle wskazał, że "Meghan i Harry wzięli królewski ślub, więc powinni byli wiedzieć, co to dla nich oznacza".

"Tak wyglądało życie Harry'ego. Meghan wiodła podobny styl życia, w związku z czym myślę, że bardzo skrzywdzili królową. Skrzywdzili całą rodzinę królewską" - przekazał na antenie ITV.

"Nie możesz zamieszkać w innym kraju, gdy masz zobowiązania w Anglii. To nie zadziała. Jest mi wstyd i bardzo mi szkoda królowej" - dodał.

Zdaniem ojca Meghan, jego córka nie jest ofiarą rasizmu.

"Meghan nigdy nie była ofiarą rasizmu ani w szkole, ani w innym miejscu. Anglia jest o wiele bardziej liberalna niż Stany Zjednoczone w tej kwestii, więc nie sądzę, aby media ją nękały z powodu koloru skóry" - ocenił Thomas Markle.

Czytaj więcej:

Harry przyznał, że jest zasmucony rezygnacją z obowiązków królewskich

Książę Harry i księżna Meghan ostrzegają paparazzich

  Komentarze
  • Ttt
   27 stycznia, 11:38

   Dajcie żyć !! Sobie i innym .

  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 30.03.2020
  GBP 5.070 złEUR 4.540 złUSD 4.093 złCHF 4.284 zł

  Sport


  Reklama