Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Szokujące zachowanie pasażerów Ryanaira. Pilot zakazał im korzystać z tej linii

Szokujące zachowanie pasażerów Ryanaira. Pilot zakazał im korzystać z tej linii
Coraz częściej dochodzi do pijackich awantur na pokładach samolotów... (Fot. Getty Images)
Grupa brytyjskich urlopowiczów została eskortowana przez policję z samolotu Ryanair na Teneryfie po tym, jak pili na pokładzie własny alkohol, obrażali innych pasażerów i dopuszczali się sprośnych czynów na oczach dzieci - donosi portal Edinburgh Live.
Reklama
Reklama

Grupa składała się z trzech mężczyzn i dwóch kobiet - wszyscy pochodzili z Liverpoolu, chociaż początkowo nie podróżowali razem. Do awantury doszło w miniony czwartek, podczas wieczornego lotu Ryanaira na Teneryfę.

Według doniesień, gdy tylko samolot wzbił się w powietrze, trzech mężczyzn otworzyło alkohol pochodzący z zakupów wolnocłowych i zaczęło go spożywać bezpośrednio z butelek, zachowując się głośno i agresywnie. 

Próby uspokojenia sytuacji przez stewardesy nie przyniosły żadnego rezultatu, a gdy do zataczających się po pokładzie pijanych mężczyzn dołączyły siedzące w pobliżu dwie kobiety, dla pozostałych pasażerów sytuacja stała się nie do zniesienia. Pomimo ich próśb o złagodzenie języka, pozostanie na miejscach i rozważenie obecności małych dzieci, grupa ignorowała innych, a nawet dopuściła się "niewłaściwych zachowań seksualnych".

W związku z narastąjącym w samolocie hałasem pilot ostrzegał, że wyląduje w Lizbonie w Portugalii, gdzie uciążliwi pasażerowie zostaną eksmitowani. Samolot wylądował jednak na Teneryfie, gdzie wezwana została policja. Hiszpańscy oficerowie weszli na pokład samolotu i aresztowali całą piątkę problematycznych podróżnych, konfiskując im paszporty.

Pilot wydał również zatrzymanym zakaz korzystania z linii Ryanair.

Czytaj więcej:

Badanie: "Tanie linie" nie zawsze są najtańsze. Ryanair zaprzecza

Szef Ryanaira wyraża chęć zorganizowania lotów deportacyjnych z imigrantami do Rwandy

  Komentarze
  • Benekiciaż
   24 maja, 11:52

   Ale to chyba nikt nie jest zdziwiony ze te buraki sie tak zachowuja wszedzie ! Swinie w korycie lepiej sie zachowuja !zakazac każdemu wylotu z tego ich raju pakistanskiego..cywilizacja upada

  • Mieciu MURAZ
   24 maja, 12:15

   A janusze i Grażyny

  • Czytelnik anonimowy
   24 maja, 13:02

   Ostatnio słuchałem Anglików kiedy staliśmy w kolejce do wejścia na pokład z Polski po angielsku wyśmiewali Polaków drwili mówili że sa idiotami a starsza pani z panem stała obok i tak podziwiała Anglików popatrz Juziu jak oni sa szczęśliwi tak im się podoba ta Polska jaki to wspaniały naród ,powiedziała pani do pana stojąca obok oczywiście angielskiego ona ani me ani be.Slychalem tego ich zachowania i szlag mnie trafiał po prostu Hiszpanie ich dlatego tak nienawidzą ponieważ sa okropni zachowują się okropnie i wrogo a o tym że piją alkohol wszędzie to jest oczywiste.

  • Buffff
   24 maja, 18:59

   Do Mietka Muraza: przestań obrażać niewinnych ludzi. Setki tysięcy Polaków noszą te dwa imiona. Zacznij mówić "Mietki Muraze" (tego dobrze znasz), zamiast... Bogu ducha winni Janusze? Znajdź imiona/określenia, które nikogo, w tym porządnych Polaków, nie obrażają.

  • Oli
   25 maja, 05:49

   Od kiedy Pilot może wydać zakaz ? Kolejna kaczka dziennikarska. Ktoś coś usłyszał i dodał od siebie .Pilot jak kierowca pojazdu może zmienić lot z powodu zgrozenia życia, nie zachowania idiotow .Zakaz wydaje sad .

  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 24.07.2024
  GBP 5.0939 złEUR 4.2796 złUSD 3.9498 złCHF 4.4410 zł
  Reklama

  Sport


  Reklama
  Reklama