Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Śmierć na pokładzie Ryanaira. Kobieta zmarła przed startem

Śmierć na pokładzie Ryanaira. Kobieta zmarła przed startem
W związku z zajściem lot musiał być opóźniony o 3 godziny. (Fot. Getty Images)
58-letnia Brytyjka umarła wczoraj na pokładzie samolotu Ryanair na Majorce tuż przed jego startem do Edynburga - poinformowały lokalne media. Kobieta - według wstępnych informacji - poczuła się gorzej zaraz po tym, jak usiadła na swoim miejscu.
Reklama

Na pokład samolotu błyskawicznie wyzwano służby ratunkowe, które podjęły bezskuteczne próby reanimacji kobiety.

Świadkowie zdarzenia, które miało miejsce wczoraj, sugerują na łamach mediów, że 58-latka prawdopodobnie miała zawał serca. Informacje te nie są jednak przez nikogo potwierdzone, a sekcja zwłok odbędzie się dopiero dzisiaj.

Samolot z Palmy na Majorce miał wylecieć do Edynburga w południe, ale z uwagi na incydent został opóźniony o 3 godziny. Ostatecznie do Szkocji wyleciał o 15:20.

"Nasz lot z Palmy do Edynburga zaplanowany na 22 maja został opóźniony przez pasażera, który poczuł się źle. Na miejsce wezwano paramedyków, którzy udzielili niezbędnej pomocy - niestety pasażer zmarł. Ryanair przekazał najszczersze kondolencje rodzinie i udziela jej wszelkiej niezbędnej pomocy" - przekazano w komunikacie linii lotniczych.

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 23.08.2019
  GBP 4.805 złEUR 4.357 złUSD 3.937 złCHF 3.988 zł

  Sport


  Reklama