Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Sieć restauracji Carl's Jr. rozszerza działalność na Wielką Brytanię i Irlandię

Sieć restauracji Carl's Jr. rozszerza działalność na Wielką Brytanię i Irlandię
Reatauracje Carl's Jr. oferują m.in. burgery z grilla, ręcznie panierowane paluszki drobiowe Chicken Tenders i ręcznie robione koktajle lodowe. (Fot. CKE Restaurants Holdings)
Firma CKE Restaurants Holdings Inc. ogłosiła zawarcie nowej umowy z Boparan Restaurant Group (BRG) dotyczącej rozwoju sieci restauracji Carl's Jr. w Wielkiej Brytanii i Republice Irlandii. Marka jest znana na całym świecie z soczystych burgerów z grilla, ręcznie panierowanych paluszków drobiowych Chicken Tenders™ i ręcznie robionych koktajli lodowych Shake™.
Reklama
Reklama

BRG będzie odpowiedzialna za otwieranie, prowadzenie i franczyzę placówek Carl's Jr na terytorium objętym umową, działając w charakterze wyłącznego podmiotu odpowiedzialnego za rozwój sieci Carl's Jr.

Partnerstwo jeszcze bardziej umocni pozycję Carl's Jr. na rynku europejskim, gdzie blisko 100 restauracji funkcjonuje obecnie pod tą marką w Hiszpanii, Francji, Danii, Turcji i Szwajcarii.

"W ramach naszego strategicznego planu rozwoju od dłuższego czasu skupiamy się na Wielkiej Brytanii i Republice Irlandii. Jesteśmy ogromnie podekscytowani, że możemy zaspokajać międzynarodowe zapotrzebowanie na nasze charakterystyczne smaki" - oświadczył Mike Woida, prezes CKE International.

"Międzynarodowy sukces Carl's Jr. mówi sam za siebie. Marka oferuje fantastyczną jakość żywności i doskonałe innowacje, a my z niecierpliwością czekamy na wdrożenie ustanowionej w Kalifornii wizji Eat Like You Mean It w Wielkiej Brytanii" - stwierdził Satnam Leihal, dyrektor generalny BRG.

Sieć restauracji z Kalifornii, która posiada bogate dziedzictwo i działa na rynku od ponad 80 lat, przyspiesza plany globalnej ekspansji. CKE prowadzi obecnie ponad 1 100 międzynarodowych restauracji w ponad 35 krajach na całym świecie.

"BRG ma udokumentowane sukcesy i podziela naszą wizję dla Carl's Jr. w Wielkiej Brytanii. Cieszy nas perspektywa obsługi gości w tym regionie, która wpisuje się w nasze działania ukierunkowane na globalny rozwój" - podkreślił prezes CKE.

Czytaj więcej:

Właściciel hoteli Premier Inn zlikwiduje 1 500 etatów i zamknie ponad 100 restauracji w UK

Gordon Ramsay otworzy najwyższą w Londynie restaurację

Londyński lokal zwyciężył w rankingu najlepszych europejskich pizzerii

  Komentarze
  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 14.06.2024
  GBP 5.1857 złEUR 4.3581 złUSD 4.0760 złCHF 4.5690 zł
  Reklama

  Sport


  Reklama
  Reklama