Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Richard Branson otworzy swój pierwszy hotel w Londynie na Shoreditch

Richard Branson otworzy swój pierwszy hotel w Londynie na Shoreditch
Richard Branson podczas uroczystego otwarcia obiektu Virgin Hotels w Nowym Jorku w kwietniu 2023 r. (Fot. Getty Images)
Szef koncernu Virgin, Richard Branson, otworzy swój pierwszy w historii hotel w Londynie ponad 50 lat po tym, jak rozpoczął swoją długą karierę biznesową w stolicy - donoszą lokalne media.
Reklama
Reklama

Mimo że ten najbardziej znany brytyjski przedsiębiorca prowadził już w Londynie m.in. sklepy płytowe, kluby nocne i restaurację, nigdy wcześniej nie miał hotelu w swoim rodzinnym mieście.

Hotel ze 120 pokojami rozpocznie działalność w sierpniu na Shoreditch, stając się ósmym obiektem Virgin Hotels w UK i siedemnastym na świecie w ramach sieci Virgin Hotels Collection, która obejmuje Necker Island i kompleks Ulusaba w RPA.

Hotel jest zlokalizowany przy 45 Curtain Road w samym sercu dzielnicy East End i obecnie działa jako Mondrian Shoreditch. Od 1 sierpnia zostanie przemianowany na Virgin Hotels London-Shoreditch, po czym nastąpi "stopniowa transformacja, której celem będzie przekształcenie hotelu w pełnoprawny hotel Virgin".

Na terenie obiektu mieścić się będzie hiszpańska restauracja BiBo, bar na dachu, basen, prywatny klub członkowski, siłownia i gabinety odnowy biologicznej, prowadzone przez Blue Marlin z Ibizy.

"Wszyscy jesteśmy absolutnie zachwyceni, że Virgin Hotels Collection otworzy hotel Virgin w Londynie. Od początku istnienia Virgin Hotels naszym celem był Londyn; miejsce, które tak wielu naszych klientów nazywa domem lub wymienia jako jedno ze swoich ulubionych miejsc docelowych - i oczywiście tam, gdzie zaczęła się historia Virgin" - oznajmił Branson.

"W Virgin od ponad 40 lat rewolucjonizujemy branżę turystyczną, od lądu, przez powietrze, po morze, a nawet kosmos. Nasz sukces bierze się stąd, że potrafimy zidentyfikować dziedziny, w których możemy coś zmienić" - dodał.

"Klienci Virgin Atlantic zawsze mówili mi, że oferujemy wspaniałe doznania w przestworzach, choć nie mają takich samych wrażeń po wylądowaniu. Udało nam się to osiągnąć w Las Vegas, Nowym Jorku, Edynburgu, a teraz także w Londynie" - podkreślił.

Czytaj więcej:

Kosmiczna firma Bransona uruchamia komercyjne loty "w kosmos"

USA: Firma Virgin Galactic odbyła swój pierwszy turystyczny lot na krawędź kosmosu

Gordon Ramsay otworzy najwyższą w Londynie restaurację

  Komentarze
  • Normalny inaczej
   16 czerwca, 21:53

   Potrzebne mu to do życia?

  • Wiekuisty
   18 czerwca, 03:15

   Wszystkie firmy które otwiera jakoś się z....ą i później ich nie ma albo nie są jego, virgin media albo virgin train ,virgin air już nie lata w UK tylko w USA a to ciekawe ,virgin space jakoś nie wypalił ,więc został hotel,Brytyjczyk który mieszka na wyspie karaibskiej bo w kraju by chyba zwymiotował,no niesamowite aż się rozpłaczę ze szczęścia .

  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 19.07.2024
  GBP 5.0974 złEUR 4.2930 złUSD 3.9461 złCHF 4.4425 zł
  Reklama

  Sport


  Reklama
  Reklama