Real Madryt jako pierwszy w 1/8 finału Pucharu Hiszpanii

Syn Zidane'a zadebiutował golem. (Fot. Getty Images)
Real Madryt pokonał na własnym boisku trzecioligową ekipę Cultural Leonesa 6:1 i jako pierwszy awansował do 1/8 finału piłkarskiego Pucharu Hiszpanii. Jedną z bramek strzelił syn Zinedine'a Zidane'a - Enzo, który zadebiutował w pierwszym zespole 'Królewskich'.

Rewanż praktycznie był formalnością, bo ponad miesiąc temu Real Madryt wygrał na wyjeździe 7:1. W środowy wieczór gospodarze szybko wyszli na prowadzenie, bo już w pierwszej minucie do bramki gości trafił Mariano Meija.

23-letni napastnik z Dominikany pokonał bramkarza gości również w 42. i 87. minucie. W międzyczasie bramki dla "Królewskich" strzelili James Rodriguez i Enzo Zidane. Ten drugi na co dzień gra w drugiej drużynie Realu.

Honorową bramkę dla gości strzelił w 45. minucie Yeray Gonzalez. W 90. minucie wynik spotkania na 6:1 ustalił Cesar Morgado, który zdobył bramkę samobójczą.