Radwańska wyeliminowana przez Kerber!

Agnieszka Radwańska nie zagra w półfinale turnieju WTA na twardych kortach w Tokio. Polska tenisistka przegrała z Niemką Angelique Kerber 4:6, 4:6 i pożegnała się z imprezą rozgrywaną w stolicy Japonii.
Rozstawiona z numerem drugim "Isia" bardzo szybko została przełamana, bo już przy swoim drugim podaniu. Radwańska zdołała wyrównać stan pierwszego seta w ósmym gemie, jednak później znowu przegrała własne podanie i całego seta 4:6.

Drugi set był bardziej wyrównany. Niemka tylko raz przełamała naszą zawodniczkę, w piątym gemie. Później kontrolowała już przebieg wydarzeń na korcie i wygrała całe spotkanie 6:4, 6:4.

Angelique Kerber zagra w półfinale z Caroline Wozniacki, która wyeliminowała w poprzedniej rundzie Czeszkę Lucię Safarową.