Puchar Anglii: Porażka Liverpoolu z Chelsea w 1/8 finału

Wczorajsza przegrana z Chelsea to już trzecia porażka Liverpoolu w czterech ostatnich meczach, licząc wszystkie rozgrywki... (Fot. Getty Images)
Piłkarze Liverpoolu odpadli w 1/8 finału Pucharu Anglii. W szlagierowym spotkaniu tej fazy zdecydowany lider angielskiej ekstraklasy przegrał w Londynie z Chelsea 0:2.

Bramki dla "The Blues" zdobyli Brazylijczyk Willian w 13. minucie oraz w drugiej połowie Ross Barkley.

To trzecia porażka Liverpoolu w czterech ostatnich meczach, licząc wszystkie rozgrywki. Podopieczni Juergena Kloppa przegrali na wyjeździe z Atletico Madryt 0:1 w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów, a ostatnio ulegli Watfordowi 0:3 w Premier League.

W pozostałych wczorajszych meczach Pucharu Anglii lider zaplecza angielskiej ekstraklasy West Browmich Albion, bez Kamila Grosickiego w kadrze, przegrał z Newcastle United 2:3, a również drugoligowy Reading FC uległ po dogrywce Sheffield United 1:2.

Dzień wcześniej awans wywalczył Arsenal. "Kanonierzy" pokonali na wyjeździe występujący na trzecim poziomie Portsmouth 2:0.

Dzisiaj i jutro odbędą się pozostałe mecze. W pierwszym z tych terminów broniący trofeum Manchester City zmierzy się na wyjeździe z występującym klasę niżej zasłużonym angielskim klubem Sheffield Wednesday.