Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Polskie firmy kosmetyczne chcą podbić Azję

Polskie firmy kosmetyczne chcą podbić Azję
Polskie kosmetyki cieszą się dobrą renomą na świecie. (Fot. Getty Images)
10 polskich firm kosmetycznych uczestniczy w międzynarodowych targach kosmetycznych Cosmobeaute Malaysia 2019 w Kuala Lumpur - poinformowała Polska Agencja Inwestycji i Handlu. Jest to element misji biznesowej sektora kosmetycznego, zorganizowanej przez PAIH w Malezji, Mjanmie i Singapurze.
Reklama

Podczas targów, które potrwają do 18 lipca, "biznes znad Wisły ma okazję do m.in. nawiązania perspektywicznej współpracy z wiodącymi w regionie sieciami handlowymi i spółkami sektora e-commerce" - można przeczytać w informacji PAIH. Na powierzchni 72 m2 wystawia się 10 polskich producentów kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała, włosów, produktów ekologicznych i przeznaczonych do makijażu.

"Polska jest 6. największym producentem kosmetyków w Europie" – zauważa specjalistka ds. branży kosmetycznej z Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu Maja Justyna. "Nasze firmy wyróżnia wysoka jakość, wieloletnia tradycja, inwestycje w badania i rozwój, co w połączeniu z konkurencyjną ofertą cenową oraz elastycznością i profesjonalizmem w biznesie, stanowi ogromną zachętę dla azjatyckich przedsiębiorców" - zaznacza.

Obecność polskiego pawilonu na targach w Kuala Lumpur to element misji biznesowej sektora kosmetycznego zorganizowanej przez PAIH do Malezji, Mjanmy i Singapuru. W tych trzech państwach Azji Południowo-Wschodniej żyje łącznie ok. 92 mln potencjalnych klientów, którzy tworzą bardzo interesujący i zróżnicowany rynek.

"Przygotowaliśmy dla polskich firm kompleksowy pakiet wsparcia, w skład którego wchodzi nie tylko możliwość wystawienia się na targach, ale również seminaria biznesowe i spotkania B2B w Malezji i Mjanmie oraz Singapurze. Uczestnicy naszej misji będą mieć również możliwość nawiązania relacji z rządowymi agencjami regulującymi rynek malezyjski. Zaprosiliśmy ponadto lokalne firmy e-commerce, które opowiedzą i wesprą polskie firmy zainteresowane ogromnie popularnym w tej części świata kanałem dystrybucji – dodał kierownik biura handlowego PAIH w Kuala Lumpur Przemysław Zaręba.

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 23.08.2019
  GBP 4.805 złEUR 4.357 złUSD 3.937 złCHF 3.988 zł

  Sport


  Reklama