Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Polski cukiernik pracownikiem roku Moriarty Group

Polski cukiernik pracownikiem roku Moriarty Group
Marcin Duda (w środku) z właścicielem Moriarty Group i jego rodziną. (Fot. Moriarty Group)
Marcin Duda z Dublina został pracownikiem roku Moriarty Group. Wyróżnienie ma tym większe znaczenie, że przyznawane jest na podstawie głosowania współpracowników.
Reklama

Uroczysta gala wręczenia statuetek została połączona z obchodami 30-lecia istnienia Moriarty Group, która posiada między innymi oddział Super Valu w Palmerstown. To tam od niespełna 2 lat pracuje jako head baker Marcin Duda. Polak został wyróżniony za świetne wyniki w pracy. Pod jego zarządem piekarnia daje coraz lepsze wyniki.

“Stale się rozwijamy. Kiedy zaczynałem, było 3 piekarzy, a teraz jest już siedmiu. Nasze wyroby cieszą się coraz większym zainteresowaniem” - podkreśla 32-latek.

Wybór pracownika roku zaczyna się od kwartalnego głosowania. Załogi 5 firm wchodzących w skład grupy wybierają między sobą kolegę, którego najbardziej cenią. Następnie z 20 osobami, które wypadły najlepiej w rankingu, przeprowadzana jest rozmowa. Na jej podstawie właściciele wybierają zwycięzcę.

“Myślę, że wybór zależał od osiągniętych przeze mnie wyników. To praca całego zespołu piekarzy. Udało mi się dobrać świetną załogę. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej zawsze zwracam uwagę na doświadczenie i pasję u danej osoby. Moich ludzi staram się natomiast traktować tak, jak sam chciałbym być traktowany” - tłumaczy swoją receptę na sukces Polak.

Kandydaci trzymani byli w niepewności niemal do końca niedzielnego przyjęcia. Przyznanie tytułu było kulminacyjnym momentem wieczoru.

“Kiedy mnie wyczytali, byłem szczęśliwy i bardzo dumny. Chciałbym podziękować Moriarty Group i moim współpracownikom za to wyróżnienie” - podsumowuje.

Marcin Duda pracuje jako cukiernik od 15. roku życia. Do Irlandii przyjechał z Rudy Śląskiej. Tu pracował cały czas w zawodzie. Jak podkreśla, nagroda dała mu nową energię do dalszej pracy.

 

  Komentarze


  • Trolus
   14 listopada 2017, 12:29

   Same słodziaki!!

  • Ala
   14 listopada 2017, 13:17

   Gratulacje panie Marcinie!

  • Magdalena
   14 listopada 2017, 13:21

   Gratulacje!

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 21.08.2018
  GBP 4.795 złEUR 4.310 złUSD 3.737 złCHF 3.785 zł

  Sport


  Reklama