Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Polka najlepszą piłkarką ręczną w Irlandii

Polka najlepszą piłkarką ręczną w Irlandii
Magdalena Andrzejewska i Dragos Busuioc podczas gali wręczenia nagród. (Fot. IOHA)
Polska piłkarka ręczna ze Swords pod Dublinem, Magdalena Andrzejewska, zdobyła miano najlepszej zawodniczki w Irlandii. Wręczenie medali odbyło się 8 lipca, podczas dorocznego zebrania Irish Olympic Handball Association.
Reklama

Nagrody dla najlepszych piłkarzy ręcznych 2016-17 League MVP wręczył prezes IOHA Fintan Lyons. W uroczystości wzięli także udział prezes oddziału dublińskiego organizacji Thomas Grassl i dyrektor sportowy Tomas Martinonis.

W gronie mężczyzn zawodnikiem sezonu okazał się Dragos Busuioc. Oboje laureaci reprezentują Dublin International Handball Club.

“Piłka ręczna jest szybkim, dynamicznym, sportem halowym, który trenuje ponad 15 milionów ludzi w 160 krajach. Jest to jedna z najprężniej rozwijających się dyscyplin na świecie. Irish Olympic Handball Association to organizacja zajmująca się promocją i rozwojem tego sportu w Irlandii. Prowadzimy ligę mężczyzn i kobiet, w 8 drużynach panów i 4 pań, na terenie całego kraju” - informują przedstawiciele IOHA.

Magdalena Andrzejewska ma 28 lat i jak mówi, jej najważniejszym wyzwaniem i dumą jest wychowywanie 4-letniej córeczki.

 
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 17.09.2019
  GBP 4.888 złEUR 4.341 złUSD 3.941 złCHF 3.965 zł

  Sport


  Reklama