Menu

Policja w Walii szuka bandyty z "polskim akcentem"

Policja w Walii szuka bandyty z "polskim akcentem"
Do napaści na 24-latka przez mężczyznę "z polskim akcentem" doszło przed sklepem Ted's Newsagents w Abertillery, w Walii. (Fot. www.google.com/Street View)
Policja szuka przestępcy, który napadł na mężczyznę i uderzał go wielokrotnie w głowę. Przestępca, według ofiary, mówił z 'polskim akcentem'. Do zdarzenia doszło 22 grudnia 2018 roku, o godzinie 3:00 nad ranem tuż przy sklepie Ted's Newsagents w walijskim Abertillery.
Reklama

Ofiarą był 24-letni mężczyzna, który zeznał policji, iż podszedł do niego nieznany człowiek z brązowymi włosami, który uderzył go w twarz.

Po upadku mężczyzny na ziemię, napastnik wielokrotnie uderzał go w głowę. 24-latek trafił do szpitala ze wstrząsem mózgu i obrzękiem głowy.

"Ofiara opisała sprawcę jako wysokiego mężczyznę z brązowymi włosami i mówiącego z polskim akcentem” – przekazał rzecznik Gwent Police.

"Pobity mężczyzna trafił do szpitala Nevill Hall ze wstrząśnieniem głowy, licznymi skaleczeniami, siniakami i obrzękami twarzy” – dodał rzecznik.

Policja apeluje do każdego, kto ma jakiekolwiek informacje na temat sprawcy lub był świadkiem tego incydentu, aby skontaktował się z policją Gwend pod numerem telefonu 101. Numer referencyjny sprawy to 245 z 23 grudnia 2018 roku.

Z funkcjonariuszami można kontaktować się również poprzez stronę Facebooka: https://www.facebook.com/gwentpolice.

  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 21.01.2020
  GBP 4.992 złEUR 4.246 złUSD 3.828 złCHF 3.953 zł

  Sport


  Reklama