Menu

Policja w Walii szuka bandyty z "polskim akcentem"

Policja w Walii szuka bandyty z "polskim akcentem"
Do napaści na 24-latka przez mężczyznę "z polskim akcentem" doszło przed sklepem Ted's Newsagents w Abertillery, w Walii. (Fot. www.google.com/Street View)
Policja szuka przestępcy, który napadł na mężczyznę i uderzał go wielokrotnie w głowę. Przestępca, według ofiary, mówił z 'polskim akcentem'. Do zdarzenia doszło 22 grudnia 2018 roku, o godzinie 3:00 nad ranem tuż przy sklepie Ted's Newsagents w walijskim Abertillery.
Reklama

Ofiarą był 24-letni mężczyzna, który zeznał policji, iż podszedł do niego nieznany człowiek z brązowymi włosami, który uderzył go w twarz.

Po upadku mężczyzny na ziemię, napastnik wielokrotnie uderzał go w głowę. 24-latek trafił do szpitala ze wstrząsem mózgu i obrzękiem głowy.

"Ofiara opisała sprawcę jako wysokiego mężczyznę z brązowymi włosami i mówiącego z polskim akcentem” – przekazał rzecznik Gwent Police.

"Pobity mężczyzna trafił do szpitala Nevill Hall ze wstrząśnieniem głowy, licznymi skaleczeniami, siniakami i obrzękami twarzy” – dodał rzecznik.

Policja apeluje do każdego, kto ma jakiekolwiek informacje na temat sprawcy lub był świadkiem tego incydentu, aby skontaktował się z policją Gwend pod numerem telefonu 101. Numer referencyjny sprawy to 245 z 23 grudnia 2018 roku.

Z funkcjonariuszami można kontaktować się również poprzez stronę Facebooka: https://www.facebook.com/gwentpolice.

 

  Komentarze


  • Disko to dla mnie wszisko
   11 stycznia, 17:31

   Ja mam polski akcent. Drugą płytę. Na kasecie bo nie wydawali wtedy cd.

  • PLski
   11 stycznia, 22:38

   Pewnie sadził się w pracy jak to większość szczerbatych rudzielcowi, ktoś poprosił kumpla i ten załatwił sprawę. Tyle ze skąd wiedział ze polski skoro rusek Czech czy Słowak maja taki sam

  • Kojot
   12 stycznia, 05:46

   Buca wie czy polski akcent.Pobity powinien być oskarżony o ksenofobię

  • Kasia
   12 stycznia, 08:26

   Naprawde policja robi nagonkę na polakow jaki polski akcent chyba wschodni gdzie Anglik jest w stanie rozpoznać różnice, tragedia

  • Pl
   13 stycznia, 16:39

   Był biały i nie rudy na pewno Polak.

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 18.10.2019
  GBP 4.967 złEUR 4.284 złUSD 3.850 złCHF 3.897 zł

  Sport


  Reklama