Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Polaku, co po Brexicie? PB Link prosi o wypełnienie ankiety

Polaku, co po Brexicie? PB Link prosi o wypełnienie ankiety
PBLink dostarcza cennych biznesowych informacji właścicielom firm działających w UK. (Fot. FB/PBLink)
Organizacja Polish Business Link zaapelowała do mieszkających na Wyspach Polaków o wypełnienie krótkiej ankiety poświęconej Brexitowi. Zrzeszenie, któremu patronuje Brytyjsko-Polska Izba Handlowa, chce zbadać wpływ opuszczenia UE przez Zjednoczone Królestwo na życie i plany naszych rodaków w UK.
Reklama

Za pośrednictwem portalu Londynek.net, organizacja PBLink zwróciła się z prośbą o wypełnienie krótkiego kwestionariusza. Ankieta jest przeznaczona wyłącznie do użytku wewnętrznego z gwarancją poufności, a jej wypełnienie nie powinno przekroczyć 5 minut. 

Prośba skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i właścicieli firm.

"Pracujemy z różnymi organizacjami rządowymi, aby zrozumieć ważne problemy związane z Brexitem, które powinny być poddane pod szerszą debatę wśród społeczności polskiej oraz szerzej etnicznej mieszkającej w Wielkiej Brytanii" - przekazali przedstawiciele PBLink.

Link do ankiety: https://www.surveymonkey.co.uk/r/QZ823MW

Wśród osób, które wypełnią ankietę, rozlosowany zostanie voucher na zakupy w Amazon.co.uk o wartości £20. 

PBLink to organizacja, której rolą jest m.in. rozpowszechnianie informacji użytecznych dla właścicieli firm działających w Wielkiej Brytanii. W tym celu rozpoczęto współpracę z brytyjskimi organizacjami rządowymi, które dostarczają bieżących wiadomości na temat problematyki związanej z Brexitem.

Celem organizacji PBLink jest ułatwienie dostępu do ważnych kontaktów biznesowych w Wielkiej Brytanii i udzielanie pomocy firmom, które chcą rozwijać się na prestiżowym rynku brytyjskim. 

Od 2014 roku organizacja urządza coroczny Kongres Polskich Przedsiębiorców w Londynie, który gromadzi już 200 firm działających w różnych branżach. Przewodzi także dedykowanej grupie networkingowej: www.pblink.co.uk/london

 

  Komentarze


  • Robol
   8 stycznia, 15:26

   nie interesuj sie,bo dostaniesz kociej mordy...

  • Phew
   9 stycznia, 02:22

   za darmo? jak ja cos chce to mi kaza placic wiec za 50 funow moge wypelnic

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 24.06.2019
  GBP 4.756 złEUR 4.254 złUSD 3.736 złCHF 3.826 zł

  Sport


  Reklama