Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Paradox Museum zawita do Londynu już w lipcu

Paradox Museum zawita do Londynu już w lipcu
Po podbiciu Miami, Oslo, Sztokholmu i Paryża muzeum sztuczek umysłowych zawita w Londynie. (Fot. paradoxmuseumlondon.com/screenshot)
Po sukcesach m.in. w Paryżu, Barcelonie, Berlinie czy Szanghaju, Paradox Museum otworzy w lipcu swoją filię w Londynie. To królestwo iluzji oferuje ponad 50 eksponatów w 25 salach.
Reklama
Reklama

Podczas wizyty w placówce goście będą mieli okazję wejść do gigantycznego kalejdoskopu, poruszać się po zawiłych zakrętach lustrzanego labiryntu czy rozwiązać ciekawe łamigłówki.

Londyński oddział Paradox Museum, sieci powołanej do życia w 2022 r., a której pierwszą placówkę uruchomiono w Oslo, mieści się w dzielnicy Knightsbridge, w budynku naprzeciwko domu handlowego Harrods.

"Wejdź do świata, w którym nic nie ma sensu, ale wszystko wydaje się realne. Bez względu na to, ile masz lat. Zainspirujemy cię i rzucimy wyzwanie twojej kreatywności. Przyjdź, eksploruj i pozwól paradoksom na nowo zdefiniować twoją rzeczywistość!" - czytamy na stronie muzeum, które otworzy w Londynie swoje podwoje 17 lipca.

Na zwiedzenie niecodziennej wystawy przewidziano 90 minut. Bilet wstępu dla dorosłych to koszt od 18,50 funtów.

  Komentarze
  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 19.07.2024
  GBP 5.0974 złEUR 4.2930 złUSD 3.9461 złCHF 4.4425 zł
  Reklama

  Sport


  Reklama
  Reklama