Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

PGE Narodowy już sprzedaje bilety na tegoroczne wydarzenia

PGE Narodowy już sprzedaje bilety na tegoroczne wydarzenia
Stadion Narodowy w Warszawie jest największym tego typu obiektem w Polsce. (Fot. Getty Images)
Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie zaplanowane na ten rok wydarzenia, nie tylko koncerty, ale też m.in. mecze mogły odbyć się zgodnie z planem, dlatego trwa sprzedaż biletów, za którą odpowiadają organizatorzy wydarzenia - przekazała rzeczniczka PGE Narodowego Małgorzata Bajer.
Reklama
Reklama

Wczoraj ruszyła sprzedaż ogólna biletów na koncert Beyonce w Polsce. Wydarzenie ma się odbyć 27 czerwca tego roku na PGE Narodowym w Warszawie. Obecnie nie ma jednak stuprocentowej pewności co do tego, czy event się odbędzie.

Jak przekazała rzeczniczka operatora stadionu Małgorzata Bajer, trwa analiza próbki pobranej z uszkodzonego elementu konstrukcji. To od wyników tej analizy uzależniona jest m.in. decyzja o organizacji tegorocznych wydarzeń, w tym meczu Polska-Albania, który ma się odbyć 27 marca.

"Od samego początku prowadzone są bardzo intensywne działania, które mają na celu naprawę uszkodzonego elementu, tak byśmy wszystkie wydarzenia zaplanowane na ten rok - nie tylko koncerty, ale też mecze, czy wydarzenia b2b, wydarzenia biznesowe, kongresy, konferencje - mogły odbyć się zgodnie z planem, więc sprzedaż biletów trwa. Odpowiada za to organizator danego wydarzenia. My oczywiście to komunikujemy, natomiast dokładamy wszelkich starań, żeby rzeczywiście te wydarzenia się odbyły" - wyjaśniła Bajer.

Dwa tygodnie temu udało się pobrać próbkę z uszkodzonego elementu konstrukcji i obecnie jest ona badana. (Fot. Getty Images)

Przypomniała jednocześnie, że w ubiegłym roku, w ciągu miesiąca, zostały zamontowane wszystkie elementy bypassu odciążającego wadliwy element. "Dzięki temu w połowie grudnia mogliśmy na powrót otworzyć większość przestrzeni PGE Narodowego po miesiącu nieobecności" - dodała.

Bajer zaznaczyła, że ponownie organizowane są kongresy, konferencje, przyjmowane są także wycieczki indywidualne i grup zorganizowanych, działają także przestrzenie biurowe. W dalszym jednak ciągu zamknięta pozostaje płyta stadionu i trybuny.

"Od połowy grudnia zespół ekspertów pracował nad tym, by przede wszystkim pobrać próbkę z uszkodzonego elementu, abyśmy mogli zdiagnozować przyczynę powstania wady. To z kolei pozwoli nam, na opracowanie długoterminowego planu naprawczego" - podkreśliła.

Płyta stadionu i trybuny nie są jeszcze dopuszczone do użytkowania... (Fot. Getty Images)

O wyłączeniu Stadionu Narodowego z użytkowania poinformowano 11 listopada 2022 r. Wada jednego z elementów konstrukcji dachu została wykryta w czasie corocznego przeglądu technicznego.

Czytaj więcej:

El. ME 2024: Decyzja ws. meczu z Albanią do 16 stycznia, w grze PGE Narodowy

  Komentarze
  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 31.03.2023
  GBP 5.3107 złEUR 4.6755 złUSD 4.2934 złCHF 4.6856 zł
  Reklama

  Sport


  Reklama
  Reklama