Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Michael Phelps z żoną Nicole cieszą się z narodzin trzeciego syna

Michael Phelps z żoną Nicole cieszą się z narodzin trzeciego syna
Phelps z żoną i synem Beckettem w ubiegłym roku. (Fot. Getty Images)
Najbardziej utytułowany sportowiec w historii igrzysk olimpijskich Michael Phelps cieszy się z żoną Nicole z narodzin trzeciego dziecka. Ich kolejny syn otrzymał imiona Maverick Nicolas - poinformowała żona pływaka na jednym z portali społecznościowych.
Reklama

"Skradł wszystkie nasze serca i wprawił mnie w ekstazę jako mamę trzech chłopaków" - napisała Nicole.

Najstarszy brat urodzonego 9 września Mavericka Boomer urodził się w maju 2016 roku, a młodszy Beckett Richard - w lutym 2018 r.

Wieloletni szkoleniowiec 23-krotnego mistrza olimpijskiego Bob Bowman z humorem powitał narodziny kolejnego synka Phelpsa.

"Jestem szczęśliwy, że mogę powitać na świecie mavericknphelps. Pracujemy nad sztafetą" - napisał Bowman na swoim koncie na Twitterze.

Z Rio de Janeiro w 2016 roku Phelps przywiózł sześć medali - pięć złotych i srebrny, a w sumie zdobył w igrzyskach 28, w tym 23 złote. W Brazylii, gdzie zakończył karierę, kibicowała mu narzeczona - a obecnie żona - Nicole Johnson z trzymiesięcznym wówczas Boomerem.

Phelps jest obecnie trenerem-asystentem na uniwersytecie Arizona, uczelni w której przygotowywał się do igrzysk w 2016 r. Ma zajęcia i wykłady jako trener-motywator.

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 18.09.2019
  GBP 4.895 złEUR 4.342 złUSD 3.932 złCHF 3.950 zł

  Sport


  Reklama