Menu

Michael Phelps z żoną Nicole cieszą się z narodzin trzeciego syna

Michael Phelps z żoną Nicole cieszą się z narodzin trzeciego syna
Phelps z żoną i synem Beckettem w ubiegłym roku. (Fot. Getty Images)
Najbardziej utytułowany sportowiec w historii igrzysk olimpijskich Michael Phelps cieszy się z żoną Nicole z narodzin trzeciego dziecka. Ich kolejny syn otrzymał imiona Maverick Nicolas - poinformowała żona pływaka na jednym z portali społecznościowych.
Reklama

"Skradł wszystkie nasze serca i wprawił mnie w ekstazę jako mamę trzech chłopaków" - napisała Nicole.

Najstarszy brat urodzonego 9 września Mavericka Boomer urodził się w maju 2016 roku, a młodszy Beckett Richard - w lutym 2018 r.

Wieloletni szkoleniowiec 23-krotnego mistrza olimpijskiego Bob Bowman z humorem powitał narodziny kolejnego synka Phelpsa.

"Jestem szczęśliwy, że mogę powitać na świecie mavericknphelps. Pracujemy nad sztafetą" - napisał Bowman na swoim koncie na Twitterze.

Z Rio de Janeiro w 2016 roku Phelps przywiózł sześć medali - pięć złotych i srebrny, a w sumie zdobył w igrzyskach 28, w tym 23 złote. W Brazylii, gdzie zakończył karierę, kibicowała mu narzeczona - a obecnie żona - Nicole Johnson z trzymiesięcznym wówczas Boomerem.

Phelps jest obecnie trenerem-asystentem na uniwersytecie Arizona, uczelni w której przygotowywał się do igrzysk w 2016 r. Ma zajęcia i wykłady jako trener-motywator.

  Reklama
  Reklama

  Najnowsze wiadomości

  Kurs NBP z dnia 22.01.2021
  GBP 5.092 złEUR 4.535 złUSD 3.725 złCHF 4.210 zł

  Sport


  Sport

  Reklama