Menu

Meghan Markle otrzymała życzenia urodzinowe od rodziny królewskiej

Meghan Markle otrzymała życzenia urodzinowe od rodziny królewskiej
Brytyjskie media ekscytują się faktem, że życzenia złożyli jej już Kate i William. (Fot. Getty Images)
Książę William i jego żona, Kate, złożyli Meghan Markle oficjalne życzenia urodzinowe. Żona księcia Harry'ego kończy dzisiaj 39 lat - informują brytyjskie media.
Reklama

Od czasu wyjazdu do USA, po ogłoszeniu decyzji o opuszczeniu królewskiego dworu, Meghan i Harry bardzo chronią swoją prywatność. Wiadomo jedynie, że para będzie świętować urodziny księżnej w towarzystwie ich syna Archiego w wartej 51 milionów dolarów posiadłości w Beverly Hills w Los Angeles, gdzie mieszkają od marca.

"Moja mama zawsze powtarzała, że urodziny to twój prywatny Nowy Rok. Szansa na nowe postanowienia i zrobienie planów na kolejne miesiące" - pisała Meghan Markle w 2016 roku na swoim blogu "The Tig" (obecnie usuniętym - przyp. red.).

Tymczasem brytyjskie media ekscytują się faktem, że życzenia złożyli jej już Kate i William. Kensigtonowie zamieścili na swoim oficjalnym profilu na Twitterze zdjęcie Meghan z małą dziewczynką i napisali: "Życzymy księżnej Sussex bardzo szczęśliwego dnia urodzin!".

Ten wyraz sympatii wydaje się niektórym mediom wymuszony, ponieważ w Wielkiej Brytanii jest coraz głośniej o zbliżającej się premierze książki, która ma ujawnić szczegóły konfliktu pomiędzy synami Diany i ich żonami.

O pogłębiającym się kryzysie w relacji braci pisze się na Wyspach od czasu, gdy Harry i Meghan poinformowali w styczniu 2020 roku o wycofaniu się z reprezentowania brytyjskiej monarchii.

Zapowiadana od dłuższego czasu biografia pary "Finding Freedom", autorstwa Omida Scobie i Carolyn Durant, ma być przysłowiowym gwoździem do trumny w ich relacjach z rodziną królewską. Dziennikarze zaprzyjaźnieni z Sussexami planują w niej ujawnić prawdziwą historię Sussexów. W książce mają się również pojawić wątki dotyczące ataków prasy na Meghan i braku wsytarczającego wsparcia ze strony royalsów. 

Czytaj więcej:

Harry poślubił Meghan, bo "jest podobna do Diany"

Meghan uważa, że "członkowie rodziny królewskiej spiskowali przeciwko niej"

Meghan i Harry odcinają się od książki na ich temat

Harry i Meghan "stracili szansę" na powrót do królewskiego życia

Ojciec Meghan Markle apeluje do swojej córki, by nie użalała się nad swym losem

  Komentarze
  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama

  Najnowsze wiadomości

  Kurs NBP z dnia 30.09.2020
  GBP 4.956 złEUR 4.527 złUSD 3.866 złCHF 4.188 zł

  Sport


  Sport

  Reklama