Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Matty Cash wystąpił w polskiej reklamie świątecznej

Matty Cash wystąpił w polskiej reklamie świątecznej
Angielsko-polski piłkarz, występuje na pozycji obrońcy w angielskim klubie Aston Villa oraz w reprezentacji Polski. (Fot. Visionhaus/Getty Images)
Zawodnik Aston Villi i reprezentacji Polski w piłce nożnej na mundialu wystąpił w zabawnej polskiej reklamie telewizyjnej, po tym, jak w zeszłym roku przyjął polskie obywatelstwo – donosi brytyjska prasa.
Reklama
Reklama

25-letni Cash zakwalifikował się do reprezentacji Polski dzięki swojej mamie, której rodzice są Polakami, a w zeszłym roku przyjął polskie obywatelstwo.

W drugim już filmie reklamowym, dla firmy ubezpieczeniowej Mubi, Cash zaskakuje pewną rodzinę, wyskakując z komina - ku wielkiej radości małego chłopca. 

Występując w świątecznym filmie dla firmy ubezpieczeniowej, pochodzący ze Slough piłkarz umacnia swoją pozycję piłkarskiego bohatera w Polsce, którą reprezentuje podczas tegorocznych Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Katarze. 

W filmiku Cash wyskakuje z komina i otrzepując ręce z ogromnym uśmiechem, prezentuje swoje umiejętności posługiwania się językiem polskim. "Cash wpada na święta" - mówi. Po czym narrator spotu powtarza: "Dokładnie, Cash wpada na święta". Następnie piłkarz, siada przy świątecznym stole z rodziną.

Uznając, że najlepszą drogą do regularnych występów na arenie międzynarodowej będzie dla niego kraj ojczysty, Cash zdobył pozycję kluczowego zawodnika w składzie drużyny Czesława Michniewicza na piłkarskie mistrzostwa świata w Katarze. 

W tegorocznym mundialu Cash występował dotychczas w obu meczach, a Robert Lewandowski i jego drużyna są w dobrej sytuacji, by wyjść z grupy, mając na koncie cztery punkty po dwóch pierwszych spotkaniach.

Czytaj więcej:

Tegoroczne reklamy świąteczne John Lewis, Tesco i Lidl są "bardziej stonowane"

  Komentarze
  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 07.02.2023
  GBP 5.3212 złEUR 4.7476 złUSD 4.4325 złCHF 4.7856 zł
  Reklama

  Sport


  Reklama
  Reklama