Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Maszyna Deliveroo za darmo nakarmi Irlandczyków

Maszyna Deliveroo za darmo nakarmi Irlandczyków
Maszyna będzie miała swoją premierę na placu Barnardo. (Fot. Deliveroo)
Aplikacja do zamawiania jedzenie Deliveroo właśnie obchodzi swoje 4. urodziny na irlandzkim rynku. Z tej okazji mieszkańcy Dublina będą mogli się najeść się za darmo - informuje 'The Irish Mirror'.
Reklama

Dania "na żądanie" będzie serwować zaawansowana technologicznie konstrukcja Edible Intelligence (EI) o wysokości 3,5 m i szerokości 4 m, która stanie na placu Barnardo. Dublińczycy będą mogli "poprosić" maszynę o bezpłatny posiłek 11 kwietnia od godz. 12:00 do 15:00.

Wśród świeżo ugotowanych dań znajdą się te z najbardziej popularnych restauracji w Dublinie, w tym Smokin Bones i Sano. Tym, którzy szukają bezmięsnego lunchu, Edible Intelligence wyda np. pizzę Margheritę.

"Kochamy naszych irlandzkich klientów. Dostarczyliśmy już miliony posiłków w całym kraju i doskonale wiemy, co najbardziej lubią. A któż nie lubi darmowego jedzenia?" - zauważa dyrektor generalny Deliveroo, Dan Warne. "Nasza inteligentna jadalna jest pierwszą tego typu i cieszymy się, że możemy ją uruchomić w Dublinie w nasze 4. urodziny" - dodaje.

Deliveroo to brytyjska firma powstała w 2013 roku. Obecnie działa w ponad 200 miastach w 12 europejskich i azjatyckich krajach.

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 21.08.2019
  GBP 4.762 złEUR 4.351 złUSD 3.921 złCHF 4.001 zł

  Sport


  Reklama