Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Londyn Gatwick: Pasażer na gapę znaleziony w toalecie samolotu

Londyn Gatwick: Pasażer na gapę znaleziony w toalecie samolotu
Pasażerowie musieli ze względów bezpieczeństwa opuścić pokład samolotu... (Fot. Thinkstock)
Na pokład samolotu easyJet udało się przedostać w Gatwick pasażerowi, który spóźnił się na poprzedni rejs. Mężczyzna zdołał przejść przez kontrolę lotniskową i schować się w toalecie maszyny. Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę.
Reklama

25-latek, którego nazwiska nie podano, został odkryty przez obsługę tuż przed startem. Według serwisu ”Metro”, mężczyzna przegapił swój rejs, gdy był już w poczekalni. Wpadł zatem na pomysł, by dostać się na pokład kolejnej maszyny lecącej do Genewy w Szwajcarii, licząc na znalezienie wolnego siedzenia.

“Gdy jednak zobaczył, że wszystkie miejsca są zajęte, próbował się ukryć w toalecie. Kiedy zszokowana załoga znalazła gapowicza, wszyscy pasażerowie zmuszeni zostali ze względów bezpieczeństwa przesiąść się do innego samolotu. 25-latka przekazano policji” - informuje “Metro”.

Pasażerowie nie ukrywają zaskoczenia zdarzeniem.

“Wszyscy byli w szoku. Po prostu nie mieści nam się w głowie, jak udało mu się przejść przez kontrolę na lotnisku. Niektórzy bali się wsiąść ponownie do samolotu” - relacjonował lokalnej gazecie jeden ze świadków.

W sprawie incydentu zostało wszczęte śledztwo.

“easyJet potwierdza, że podczas lotu 12 listopada z Londynu Gatwick do Genewy, ze względu na osobę, która nie powinna się znaleźć na pokładzie, interweniowała policja. Załoga prawidłowo zidentyfikowała pasażera na gapę i natychmiast zawiadomiła policję” - poinformował rzecznik przewoźnika.

 

  Komentarze


  • :)
   17 listopada 2017, 17:49

   to był THC i ciekawe czy znalezli jego torby w krate

  • THCA
   17 listopada 2017, 18:56

   cos ty tak poirytowany-a tymi torbami !? zabraknie ich dla ciebie to zawsze mozesz przewiezc swoj dobytek busem do Polski,BO PODOBNO juz po nowym roku bedzie uruchomiony nowy TANI przewoznik do Polski "kratbus"

  • Przemek grzesiak
   18 listopada 2017, 10:06

   Popieram kolegę klimczaka
   Chcesz być idiotą to wracaj do pl je8ać za grosze
   Pozdro dla tych co sie nie boją i zostają robić konkretna kaske na starość

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 21.08.2018
  GBP 4.795 złEUR 4.310 złUSD 3.737 złCHF 3.785 zł

  Sport


  Reklama