Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Londyn stolicą bogatych millenialsów

Londyn stolicą bogatych millenialsów
W brytyjskiej stolicy żyje wielu milionerów. (Fot. Getty Images)
W Londynie mieszka 3 razy więcej młodych milionerów niż w większości światowych metropolii (pomijając USA) - można się dowiedzieć z nowego badania Verdict and GlobalData Wealth Insight.
Reklama

Okazuje się, że w stolicy Wielkiej Brytanii żyje aż 20 tys. milionerów, którzy nie ukończyli 35. roku życia. Większość zgromadziła fortuny dzięki otwarciu firmy, odziedziczeniu spadku lub sławie muzycznej czy też sportowej.

Inne miasta sprzyjające robieniu fortuny przez młodych ludzi to Los Angeles i Nowy Jork – liczba millenialsów z co najmniej siedmiocyfrowym majątkiem jest tam podobna do tej w Londynie.

Najgorzej spośród światowych metropolii wypadł z kolei Szanghaj, gdzie ponad £1 mln na koncie ma tylko 6,1 tys. młodych osób.

“Dane te pokazują zmieniające się trendy bogactwa. Dawniej nie widywało się wielu bogaczy w wieku poniżej 35 lat. Tymczasem wygląda na to, że millenialsom dobrze się powodzi, szczególnie w Zjednoczonym Królestwie i USA” - komentuje “Evening Standard”.

W pierwszej dziesiątce rankingu znalazło się aż 7 amerykańskich miast. Dobrobyt mieszkańcy zawdzięczają głównie rozwojowi firm technologicznych.

 

  Komentarze


  • Mieczyk.
   24 listopada 2017, 16:06

   Zabierz Panie i przyjmij całą moją wolność,
   pamięć moją , mój rozum i całą moją wolę,
   wszystko, co mam i posiadam.
   Ty mi to, Panie, dałeś, Tobie to zwracam.
   Wszystko jest Twoje.
   Rozporządzaj tym według Twojej woli.
   Daj mi tylko miłość Twoją i łaskę
   a to mi wystarczy...

  • Grzegorz rozwadowski
   24 listopada 2017, 19:09

   pieniedzy do grobu nie zabiora i to jest jedyna zecz w ktorej wszyscy skonczymy tak samo

  • Dr smalec
   24 listopada 2017, 21:48

   Wbrew innym zazdrosnikom to zycze im jak najlepiej...pieniadze to dobra rzecz...przydatna w kazdej chwili i na kazda okazje

  • Moim zdaniem
   24 listopada 2017, 22:01

   tu nie widze zazdrosnikow tylko zdrowo- rozsadkowo myslacych ludzi. Do grobu pieniedzy nie zabierzesz ani Ciebie nie wylecza z smiertelnych chorob. A w doczesnym zyciu przydaja sie ale nie sa celem ani nawet nie pomagaja w osiagnieciu celow. Milosc, rodzina, bezpieczenstwo , szczescie, szacunek, wolnosc to cnoty o ktore warto walczyc nawet na smierc

  • Czytelnik anonimowy
   24 listopada 2017, 22:34

   mieszkanie 2 bed to 0,5mln F srednio = 2 mln zl wiec co sie dziwic?? to nic ze na 30 lat LICHWY

  • BORYSEK
   25 listopada 2017, 10:34

   A ja chciałbym w momencie kiedy otworze już swoje niebieskie oczy okazało się że jestem bardzo bogaty Przed Nim...i tego wszystkim wam życzę.

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 21.08.2018
  GBP 4.795 złEUR 4.310 złUSD 3.737 złCHF 3.785 zł

  Sport


  Reklama