Menu

Londyn: Wszedł na szczyt Sharda bez żadnych zabezpieczeń

Londyn: Wszedł na szczyt Sharda bez żadnych zabezpieczeń
Śmiałek nie został aresztowany przez policję. (Fot. Twitter/@ladbible)
Nieznany śmiałek wspiął się dzisiaj rano na sam szczyt najwyższego budynku w Wielkiej Brytanii. Dotarł tam bez żadnych zabezpieczeń - informuje 'Metro'.
Reklama

Rzecznik Met Police potwierdził, że o godz. 5:15 policja otrzymała zgłoszenie o mężczyźnie, który wspina się po wieżowcu Shard.

Do tej pory nieznane są motywy działania śmiałka, który dotarł niemal do najwyższego piętra, znajdującego się pod czubkiem tej mierzącej 309 metrów budowli. Tam na człowieka-pająka czekali już strażacy, wspierani przez policję.

David Kevin Williams, który sfilmował scenę, napisał na Twitterze: "Mężczyzna dotarł na szczyt i najwyraźniej rozmawia z policją". Ktoś inny dodał, że na miejscu są "dwa radiowozy, dwie karetki, a wokół wieżowca krąży dron".

"Mężczyzna wszedł do środka i rozmawiał z oficerami. Nie został aresztowany" - informuje przedstawiciel Metropolitan Police, cytowany przez "Metro".

W 2013 r. aktywistki Greenepeace wspięły się na ten londyński drapacz chmur. Do samego szczytu jako jedyna dotarła Polka, Wioletta Smul, która wywiesiła flagę z hasłem przeciwko planom wydobywania ropy w Arktyce przez koncern Shell.

 

  Komentarze


  • Czytelnik anonimowy
   8 lipca, 17:54

   BNT?

  • Czytelnik anonimowy
   12 lipca, 12:31

   To BNT pewnie 😅 zapowiadał że coś szykuje po Mariocie

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 18.10.2019
  GBP 4.967 złEUR 4.284 złUSD 3.850 złCHF 3.897 zł

  Sport


  Reklama