Menu

Londyn: Tegoroczne święta bez Winter Wonderland

Londyn: Tegoroczne święta bez Winter Wonderland
Pierwszy Winter Wonderland w Hyde Parku zorganizowano w 2007 roku. (Fot. Getty Images)
Tegoroczny Winter Wonderland został odwołany z powodu koronawirusa - poinformowali organizatorzy corocznej atrakcji w londyńskim Hyde Parku. 'Nie mogliśmy znaleźć sposobu, aby zagwarantować wszystkim bezpieczeństwo' - wskazano w oświadczeniu.
Reklama

"Z ciężkim sercem musimy poinformować, że Winter Wonderland nie odbędzie się w tym roku" - możemy przeczytać w oświadczeniu organizatorów.

"Winter Wonderland zawsze skupiał się na łączeniu przyjaciół i rodziny w zabawnym, bezpiecznym i interaktywnym środowisku, aby wspólnie świętować świąteczny czas. Nasz zespół ciężko pracował, badając każdą możliwą opcję w nadziei, że będzie w stanie kontynuować wydarzenie w odpowiedzialny sposób i zapewnić Londynowi bardzo potrzebną świąteczną radość" - dodano.

"W świetle ciągłych problemów zdrowotnych, ograniczeń w podróżowaniu i niepewności związanej z COVID-19 oraz biorąc pod uwagę rozmiar i skalę tego wydarzenia, po prostu nie mogliśmy znaleźć sposobu na zorganizowanie Winter Wonderland bez wszystkich magicznych atrakcji, pokazów, przejażdżek, barów i atrakcji, które przecież sprawiają, że nasza atrakcja jest tak wyjątkowa" - wytłumaczono.

Organizatorzy uznali, że zorganizowanie corocznego eventu nie jest możliwe w obecnych warunkach. (Fot. Getty Images)

"Wiemy, jak rozczarowujące będą te wiadomości dla milionów ludzi, których zwykle witamy każdej zimy. Możemy Cię zapewnić, że podzielamy Twoje rozczarowanie. Włożyliśmy mnóstwo pracy, aby umożliwić wszystkim tegoroczne celebracje. Nie możemy się doczekać, aby ponownie, wraz z przyjaciółmi i rodziną, wspólnie świętować okres świąt w Winter Wonderland w 2021 roku" - przekazali organizatorzy.

Winter Wonderland to coroczne wydarzenie celebrujące święta, odbywające się w Hyde Parku w Londynie od połowy listopada do początku stycznia. Goście mogą liczyć m.in. na ponad 100 przejażdżek i atrakcji z całej Europy, liczne targi świąteczne, a także pokazy i koncerty. Imprezę co roku odwiedza ponad 2,5 mln osób. Pierwszy Winter Wonderland w Hyde Parku zorganizowano w 2007 roku.

Czytaj więcej:

Kolejne programy rządu UK. Niższa stawka VAT i premie za utrzymanie miejsc pracy

UK traci £60 mln dziennie przez brak turystów

Z Londynu do Brighton w 30 minut. Latające taksówki mają wystartować w 2024 r.

  Komentarze
  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama

  Najnowsze wiadomości

  Kurs NBP z dnia 28.10.2020
  GBP 5.100 złEUR 4.619 złUSD 3.931 złCHF 4.311 zł

  Sport


  Sport

  Reklama