Liga Mistrzów: Pozostało sześć niewiadomych

Po zakończeniu wtorkowych meczów 6. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów znamy już dziesięć drużyn, który wystąpią w 1/8 finału tego prestiżowego turnieju.
W ostatniej serii gier awans do kolejnej rundy zapewniły sobie drużyny Bayeru Leverkusen i Olympiakosu Pireus. Ponadto wcześniej do 1/8 zakwalifikowały się zespoły: Manchester United, Bayern Monachium, Manchester City, PSG, Atletico Madryt, Barcelona i Chelsea Londyn.

Drugie miejsce w grupie B będzie znane w środę w godzinach popołudniowych, gdy zostanie dokończone spotkanie Galatasaray Stambuł - Juventus, które przerwano z powodu obfitych opadów śniegu.

Przypomnijmy, że `Starej Damie` do awansu wystarcza remis, a po 30 minutach rywalizacji w Turcji wynik brzmi 0:0.