Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Księżna Kate zachwyciła na gali BAFTA

Księżna Kate zachwyciła na gali BAFTA
Księżna z małżonkiem każdego roku pojawia się na czerwonym dywanie Royal Opera House w Londynie. (Fot. Getty Images)
Kate Middleton i książę William przybyli na ceremonię rozdania nagród BAFTA. Podczas gali księżna zaprezentowała się w białej sukni domu mody Alexander McQueen.
Reklama

Książęca para każdego roku pojawia się na czerwonym dywanie Royal Opera House w Londynie. Nie dzieje się tak bez powodu, ponieważ od 2010 roku książę William jest prezesem Brytyjskiej Akademii Sztuki Telewizyjnej i Filmowej (BAFTA).

BAFTA jest od czasu jej utworzenia w bliskim związku z rodziną królewską. Książę Filip przewodniczył jej w latach 1959-1965, zaś księżniczka Anna w 1973 i 2001 roku.

Podczas wczorajszej gali Kate zaprezentowała się w wytwornej sukni od Alexandra McQueena. (Fot. Getty Images)

Podczas wczorajszej gali księżna Kate zaprezentowała się w białej rozkloszowanej sukni na jedno ramię projektu Alexandra McQueena. Książę William przybył na wydarzenie w odpowiednim do okazji smokingu.

Wejście książęcej pary odciągnęło uwagę zgromadzonych od najlepszych aktorów, reżyserów i pozostałych wielkich brytyjskiego kina. Po tym, jak strzelanina fleszy towarzyszyła Kate i Williamowi podczas wysiadania z samochodu, "po wejściu do budynku zrobiło się wyjątkowo cicho" - pisze "Le Figaro". 

"Jest tak cicho" - można było wyczytać z warg księżnej Cambridge. "Usiądźmy szybko" - dodał książę William, najwyraźniej chcąc zakończyć jak najszybciej tę nieco kłopotliwą sytuację. 

Nagrodę dla najlepszego filmu na ceremonii rozdania nagród BAFTA otrzymał wczoraj hiszpańskojęzyczny dramat "Roma". "Zimna wojna" Pawła Pawlikowskiego nie dostała żadnego wyróżnienia.

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 19.07.2019
  GBP 4.737 złEUR 4.259 złUSD 3.785 złCHF 3.848 zł

  Sport


  Reklama