Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Księżna Kate w ciąży numer 4? Tak chcieliby poddani Elżbiety II

Księżna Kate w ciąży numer 4? Tak chcieliby poddani Elżbiety II
Kate Middleton jest mamą trojga dzieci. (Fot. Getty Images)
Meghan Markle może nie być jedyną kobietą w rodzinie królewskiej, która urodzi dziecko w 2019 roku. Brytyjczycy obstawiają już, że księżna Kate wkrótce ogłosi czwartą ciążę.
Reklama

Zakłady bukmacherskie informują, że szanse, iż księżna Cambridge ogłosi swoją ciążę w 2019 roku, wynoszą 2/1, co doprowadziło wielu fanów brytyjskiej rodziny królewskiej do przekonania, że ogłoszenie czwartej ciąży jest nieuchronne.

Kate i William mają już troje dzieci: księcia George'a, księżniczkę Charlotte i księcia Louisa. Jeśli okaże się, że Kate Middleton jest w ciąży, jej kolejne dziecko będzie szóste w kolejce do brytyjskiego tronu.

Z kolei książę Harry i Meghan Markle spodziewają się swojego pierwszego potomka na wiosnę.

Poza zakładami bukmacherskimi oraz obstawiającymi nie ma więcej dowodów na to, że małżonka przyszłego króla UK jest w ciąży. "Wprost przeciwnie” – przekazuje serwis www.mirror.co.uk.

"Kiedy Meghan Markle zaszła w ciążę, ukrywała ją pod garderobą, na przykład pod luźnym płaszczem. Kate Middleton nie pojawia się w ubraniach, które przykrywają brzuszek” – kontynuuje www.mirror.co.uk.

Czy Kate i William będą mieć czwarte dziecko? (Fot. Getty Images)

Brytyjskie media podkreślają, że jest mało prawdopodobne, że księżna Cambridge spodziewa się kolejnego potomka. Kiedy na świat miały przyjść George, Charlotte i Louis, Kate narzekała na poranne nudności.

Objawy choroby były na tyle dokuczliwe, że małżonka księcia Williama musiała odwoływać swoje oficjalne spotkania.

"Jest więc wielce prawdopodobne, że gdyby Kate znowu była w ciąży, znów by miała owe nudności i odpoczywałaby w domu” – tłumaczą brytyjskie media.

Poza tym najmłodsza pociecha Kate i Williama ma dopiero osiem miesięcy, a para książęca wcześniej preferowała między urodzinami starszych dzieci dłuższą przerwę. Pomiędzy Georgem a Charlotte jest różnica dwóch lat, a między Charlotte i Louisem – trzy lata.

Wielu Brytyjczyków sądzi, że Kate i William będą chcieli mieć czworo dzieci, tak jak babka Williama – królowa Elżbieta II.

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 19.06.2019
  GBP 4.789 złEUR 4.267 złUSD 3.810 złCHF 3.816 zł

  Sport


  Reklama