Menu

Kolejny dom o szerokości 2,5 metra na sprzedaż. Tym razem za £595 tysięcy

Kolejny dom o szerokości 2,5 metra na sprzedaż. Tym razem za £595 tysięcy
Nieruchomość z zewnątrz wygląda dość komicznie, ale w środku zdumiewa ciekawymi rozwiązaniami architektonicznymi. (Fot. Savills)
Agenci nieruchomości z Savills zachwalają niewielką nieruchomość na Ealingu (zachodni Londyn), zwracając uwagę, że każdy centymetr przestrzeni został starannie wykorzystany.
Reklama

Niewielki budynek "wciśnięty" pomiędzy dwa inne, pochodzi z 1834 roku i w przeszłości nie pełnił żadnej konkretnej funkcji. Pod nim znajdowała się brama dla wozów i koni, która prowadziła do miejscowej szkoły.

Agenci zauważają, że Noel Lodge, bo tak nazywa się nieruchomość, to świetny przykład na to jak starannie wykorzystać niewielką przestrzeń. 

W środku znajduje się zaskakująco dużo wolnego miejsca. (Fot. Savills)

Budynek jest w pełni odnowiony, a jego wnętrze to efekt pracy pomysłowych architektów i dekoratorów wnętrz - stąd też wysoka cena nieruchomości.

Choć szerokość domu nie jest szersza niż kontener na statku, w środku znajdują się trzy piętra oferujące łącznie 52 metry kwadratowe przestrzeni. Niektórzy zauważają, że to tyle samo co przeciętny wagon metra. 

Otwarta kuchnia i jadalnia zajmują cały parter i prowadzą do zadbanego ogrodu. Na pierwszym i drugim piętrze ulokowano dwie sypialnie, każda posiada własną łazienkę. 

Przytulne sypialnie posiadają oddzielne łazienki. (Fot. Savills)

"To naprawdę unikatowa i przytulna nieruchomość" - zauważył Matthew Gilbert z Savills, cytowany przez dziennik "Evening Standard".

"W tym przedziale cenowym na Ealigu możesz kupić jedynie mieszkanie, dlatego dom z dwoma sypialniami za £600 tys. to świetna oferta" - dodaje.

W sąsiedniej gminie (Hammersmith) wciąż można nabyć podobną nieruchomość mierzącą zaledwie 2 metry. Z uwagi na atrakcyjną lokalizację, wyceniono ją na £895 tysięcy.

  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 27.03.2020
  GBP 5.022 złEUR 4.525 złUSD 4.113 złCHF 4.268 zł

  Sport


  Reklama