Kolejna kontuzja kolana Gerarda Pique

Piłkarz ma ostatnio pecha... (Fot. Getty Images)
Czołowy piłkarz Barcelony Gerard Pique, który wrócił niedawno do gry po trzymiesięcznej przerwie, znów doznał kontuzji kolana - potwierdził klub. Na razie nie wiadomo, jak długo doświadczony obrońca będzie pauzować.

Barcelona poinformowała, że Pique doznał "zwichnięcia wewnętrznego więzadła bocznego prawego kolana".

Według lokalnych mediów, doświadczony piłkarz musi pauzować około trzech tygodni.

W środowy wieczór Pique był jednym z bohaterów Barcelony w zwycięskim po dogrywce 3:0 rewanżowym meczu półfinału Pucharu Hiszpanii z Sevillą. Strzelił gola na 2:0, co oznaczało wyrównanie strat z pierwszego spotkania i dogrywkę.

34-letni Pique to były reprezentant Hiszpanii - ogłosił zakończenie kariery w kadrze narodowej w sierpniu 2018 roku.