Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Johnny Depp zamieszkał w Somerset. "Czuję się sobą na angielskiej wsi"

Johnny Depp zamieszkał w Somerset. "Czuję się sobą na angielskiej wsi"
Po zakończonym wygraną procesie przeciwko Amber Heard, Johnny Depp porzucił gwarne Hollywood na rzecz spokojniejszego życia w angielskim Somerset. I choć w ostatnim czasie unikał wywiadów, poczynił wyjątek dla lokalnego magazynu 'Somerset Life'. W rozmowie wyznał, że czuje się prawdziwie sobą na zacisznej angielskiej wsi.
Reklama
Reklama

59-letni aktor posiada kilka posiadłości, jednak w ostatnim czasie szczególnie upodobał sobie XIX-wieczną rezydencję, którą zakupił za 13 mln funtów w 2014 roku - kilka tygodni po tym, jak oświadczył się swojej byłej żonie Amber Heard. Jak się okazuje, to właśnie tu odnalazł spokój. 

"Uwielbiam miejsca z charakterem" - wyznał, szybko precyzując, że nie tylko okazała posiadłość i piękno natury zdecydowały, że tak bardzo upodobał sobie Anglię.

"Brytyjczycy są niezwykle mili, przywitają cię jak swojego sąsiada, ale bez popadania w przesadę. Lubię odwiedzać nowe miejsca, podziwiać różne rzeczy, spotykać ludzi, ale wbrew powszechnej opinii nie jestem ekstrawertykiem" –wyjaśnił Depp.

Dodał, że to właśnie na zacisznym angielskim odludziu może cieszyć się spokojem, a przede wszystkim być sobą. "Prawdę mówiąc, jestem dość nieśmiały. A w Somerset mogę po prostu być sobą – i to jest miłe. Mogę chodzić do sklepów, nie martwiąc się o to, że będzie mi towarzyszył tłum ludzi proszących o selfie. Oczywiście, nie mam z tym problemu, ale do pewnego momentu. Czasem robi się zbyt tłoczno" – dodał gwiazdor. 

Rezydencja ma 12 sypialni i 8 łazienek, rozciąga się na powierzchni 850 akrów (ok. 3,4 tys. m kw.). Jak donoszą brytyjskie media, obecnie aktor przebywa w Londynie i zastanawia się nad kupnem nieruchomości w tym mieście.

  Komentarze
  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 05.06.2023
  GBP 5.2031 złEUR 4.4851 złUSD 4.1933 złCHF 4.6041 zł
  Reklama

  Sport


  Reklama
  Reklama