Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Irlandczycy z prestiżową nagrodą za sprowadzenie Inglot International

Irlandczycy z prestiżową nagrodą za sprowadzenie Inglot International
Przedsiębiorcza bizneswoman z powodzeniem wprowadziła markę Inglot na irlandzki rynek. (Fot. Twitter/@PresencePR)
Irlandzka bizneswoman, która sprowadziła na Zieloną Wyspę polską markę Inglot, została wczoraj nagrodzona Lifetime Achievement Award w ramach konkursu Image Business Women of the Year Awards.
Reklama

Geraldine Swarbrigg działa jako przedsiębiorca od 40 lat. Jej pierwszym sukcesem było zaimportowanie z Danii marki Vero Moda, a następnie Jack & Jones i EXIT Kids oraz Aldo Shoes.

Jej najnowszym osiągnięciem jest stworzenie Inglot Ireland, którą prowadzi obecnie wraz z córką Jane oraz synem Peterem.

“Szukałam jakiejś odmiany. Inglota zauważyłam w Montrealu. Jako wytrawny sprzedawca, firma oferowała klientom coś odmiennego. Jane jest makijażystką – w produktach tej marki zobaczyła coś, z czym się dotąd nie spotkałyśmy – kombinację świetnej ceny, sposobu produkcji i używanych pigmentów” - relacjonuje laureatka.

Inglot International został założony przez rodzinę Polaków pod zarządem Wojciecha Inglota.
“Geraldin i Jane spotkały się z Wojciechem w Londynie. Powiedziały, w jaki sposób zamierzają wprowadzić markę na irlandzki rynek. Było to w 2009 roku, w samym środku recesji. Kobiety powiedziały mu, że jeśli zostanie ich partnerem, znajdą mu sklepy na Wyspie” - informuje Independent.ie.

Pierwszy oddział Inglot Ireland powstał w dublińskim centrum handlowym Liffey Valley, w 2009 roku.

“Wtedy jeszcze sklepy w formie samodzielnych stoisk nie były zbyt dobrze znane w Irlandii. Stanowiska Inglota są bardzo duże i kolorowe. Dzięki odseparowanemu położeniu sprzedawca dokładnie wie, czego szuka klient” - podkreśla Swarbrigg.

Marka skierowana jest do osób w wieku 18-25 lat, dlatego oferuje przystępne ceny.

“Ludzie zaczynają się malować coraz wcześniej, dlatego nasze stoiska odwiedzają głównie nastolatkowie. Dostarczamy produkty dla wszystkich rodzajów skóry i wieku. To stwarza wiele dróg rozwoju. Jesteśmy obecnie w bardzo ekscytującym okresie” - zapewnia laureatka.

Obecnie Inglot Ireland posiada 17 oddziałów w Irlandii i Wielkiej Brytanii, a także sklep internetowy. W sumie zatrudnia 300 osób.

W ubiegłym tygodniu marka zdobyła nagrodę Best Digital Campaign w ramach Retail Excellence Ireland Awards.

 

  Komentarze


  • Nastolatek+40
   20 listopada 2017, 14:10

   "...nasze stoiska odwiedzają młodzi nastolatkowie.." co ze starymi nastolatkami takimi 40+ czy oni tez przychodza ?

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 21.08.2018
  GBP 4.795 złEUR 4.310 złUSD 3.737 złCHF 3.785 zł

  Sport


  Reklama